+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Europenzion Prostějov

Klíčová slova: ubytování Prostějov, restaurace Prostějov, penzion

E-mail: z.mlcoch@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2011

Popis: Nabízíme luxusní a zároveň cenově dostupné ubytování v Prostějově - Europenzion Prostějov. Současně nabízíme ubytování v kategorii ubytovna od 250,- Kč na osobu. Součástí Europenzionu je také restaurace s celodenní kuchyní. Europenzion se nachází u lesoparku Hloučela a 10 min. od centra města.

Web: www.europenzion-pv.cz/

Další související informace

Penzion Domov

Penzion Domov, penzion, ubytovani – Penzion Domov Kroměříž se nachází v měšťanském domě z roku 1899, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Situován je přímo v centru památkové rezervace města Kroměříž a nabízí Vám stylové ubytování pohodlí a klid. Je vhodný pro ubytování v Kroměříži během Vaší pracovní cesty, rodinné dovolené i pro dlouhodobý pobyt. V nejbližším okolí Penzionu Domov se nacházejí nejen všechny nejvýznamnější historické památky Kroměříže, ale i množství kavárniček, restaurací, barů a dalších podobných zařízení.

Penzion U Nás

Penzion U Nás, penzion, ubytovani – Nove postavena CHALUPA z 2007 splnuje všechny požadavky pro strávení pohodové dovolené na rozhraní Zelezných hor, Vysočiny a Poddoubraví Naše doporučuní: pro rodiny s dětmi,důchodce,sportovně založene ale i lenochy K dokonalosti dovolené si můžete narazit a natočit dovezený sud piva přimo v baru chalupy.

penzion a restaurace Alfa

penzion alfa,restaurace alfa,ubytování, restaurace – Nově zrekonstruovaný penzion a restaurace Alfa v Moravském Písku se nachází přímo ve středu obce v samém středu Jížní Moravy. Penzion Alfa Vám nabídne ubytování ve dvoulůžkových pokojích, kde je samozřejmostí sociální zařízení, LCD televize, internet. Parkovat můžete na vyhrazeném parkovišti pro zákazníky. Vchod do penzionu je oddělen od restauračního vchodu, což zaručuje soukromí. Klienti penzionu mají možnost využití stravování v restauraci, která je součástí budovy. Vedle penzionu vede cyklostezka a v obci se také nachází koupaliště. V blízkém okolí můžete navštívit například hrad Buchlov a zámek v Buchlovicích, Velehrad, projet se na Baťově kanálu lodí, navštívit skanzen ve Strážnici, vinné sklepy v Bzenci a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.