+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Europenzion Prostějov

Klíčová slova: ubytování Prostějov, restaurace Prostějov, penzion

E-mail: z.mlcoch@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2011

Popis: Nabízíme luxusní a zároveň cenově dostupné ubytování v Prostějově - Europenzion Prostějov. Současně nabízíme ubytování v kategorii ubytovna od 250,- Kč na osobu. Součástí Europenzionu je také restaurace s celodenní kuchyní. Europenzion se nachází u lesoparku Hloučela a 10 min. od centra města.

Web: www.europenzion-pv.cz/

Další související informace

Penzion Lhotka

Penzion Lhotka, penzion, ubytovani – Vítáme Vás v nově zrekonstruovaném Penzionu Lhotka, jehož historie se datuje až do roku 1920. Součástí penzionu je známý Hostinec Lhotka, podnik v bavorském stylu, nabízející teplou kuchyni po celý den, v pracovních dnech také polední obědové menu, každé úterý grilované kolena tak, jak se baští v Bavorsku. V Penziónu Lhotka nabízíme 8 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek, celková kapacita je 23 lůžek.

Penzion camp Prager

Penzion camp Prager, penzion, ubytovani – Malý rodinný penzion a kemp.K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje . Každý pokoj má své sociální zařízení, objekt je pokryt wi-fi signálem. Vhodný pro návštěvníky historické Prahy nebo pro služební cesty do Prahy. 100m je zastávka autobusu, 1Km stanice metra. Vedle stanice metra je hlídané parkoviště P+R. Snídaně možná. 400m velká restaurace a pizzeria Di Carlo. 3Km aquapark Čestlice (největší ve střední Evropě). Možnost cyklotrasy do přírodního parku Průhonice.

Penzion Příbram

Penzion Příbram, Ubytování Jižní Čechy, Restaurace – Náš penzion najdete na rozhraní nejjižnější části okresů Příbram a Benešov. Penzion je obklopen krásnou přírodou skýtající spoustu zajímavostí. Penzion nabízí také služby restaurace. Penzion Příbram – ubytování Jižní Čechy

Načítání trvalo 0.0839 sekund.