+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Europenzion Prostějov

Klíčová slova: ubytování Prostějov, restaurace Prostějov, penzion

E-mail: z.mlcoch@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2011

Popis: Nabízíme luxusní a zároveň cenově dostupné ubytování v Prostějově - Europenzion Prostějov. Současně nabízíme ubytování v kategorii ubytovna od 250,- Kč na osobu. Součástí Europenzionu je také restaurace s celodenní kuchyní. Europenzion se nachází u lesoparku Hloučela a 10 min. od centra města.

Web: www.europenzion-pv.cz/

Další související informace

Club Penzion Kamínek

Club Penzion Kamínek, penzion, ubytovani – Club penzion Kamínek lze označit za malý kamínek v mozaice krás Třebonska a Novohradska. Náš penzion nabízí pohodlné ubytování pro celkem 30 osob v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu. Na některých pokojích je k dispozici TV. V ceně ubytování je též využití celého areálu, pergoly a venkovního parketu po dohodě s majitelem. Penzion se nachází na hranici tří rekreačních oblastí . Novohradské.

Restaurace a Penzion U Kostela v Újezdu u Brna

Restaurace a Penzion U Kostela,ubytování v Újezdu – Restaurace a penzion U Kostela se nachází v Újezdu u Brna Nabízíme komfortní ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou zařízeny rustikálním nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou. Samozřejmostí je soukromé parkoviště, bezbariérový přístup a Wi-Fi připojení. Kapacita penzionu je 45 lůžek.Věříme, že díky našim zkušenostem a ochotnému personálu jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější hosty.Restaurace U Kostela v Újezdu u Brna má kapacitu 60 míst.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.