+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Europenzion Prostějov

Klíčová slova: ubytování Prostějov, restaurace Prostějov, penzion

E-mail: z.mlcoch@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2011

Popis: Nabízíme luxusní a zároveň cenově dostupné ubytování v Prostějově - Europenzion Prostějov. Současně nabízíme ubytování v kategorii ubytovna od 250,- Kč na osobu. Součástí Europenzionu je také restaurace s celodenní kuchyní. Europenzion se nachází u lesoparku Hloučela a 10 min. od centra města.

Web: www.europenzion-pv.cz/

Další související informace

Penzion Holiday Centrum

Penzion Holiday Centrum, penzion, ubytovani – Pro ubytování je k dispozici šest pokojů po třech lůžkách s vlastním sociálním zařízením vybavené základním hygienickým příslušenstvím, televizí. Celkem je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů s možností jedné až dvou přistýlek.

Penzion Koruna

Penzion Koruna, penzion, ubytovani – Penzion Koruna se nachází v samotném historickém centru města Opava, 25 km od Ostravy. Zejména díky své jedinečné poloze a zároveň snadné dostupnosti je penzion vyhledáván zejména těmi, kteří chtějí být v centru dění a mít všude blízko. Hosté penzionu mohou zdarma parkovat u hotelu Koruna, vzdáleného cca. 50 m, a jehož hotelové parkoviště disponuje dostatečně velkou kapacitou. Návštěvníkům Opavy nabízíme ubytování jak na jednu noc, tak i dlouhodobý pronájem bytu přímo v centru města.

Penzion Hory

Penzion Hory, penzion, ubytovani – Nově vybudovaný objekt Penzionu Hory se nachází na úpatí Křemešníku - nejvyššího vrchu Českomoravské vysočiny (765m/m), vzdáleném asi 3 km od penzionu, kde je pro veřejnost otevřená rozhledna. Objekt je obklopen loukami a lesy v tichém prostředí Vysočiny.V Penzionu Hory je pro Vás k ubytování připraveno 5 pokojů, celková kapacita objektu je 12 lůžek + přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastím sociálním zařízením a mají vlastní vchod. Přístup do Penzionu Hory je bezbariérový. V přízemí budovy se nachází společenská místnost, kde je možnost stravování.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.