+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Excalibur penzion restaur

Klíčová slova: Excalibur penzion restaurace, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2011

Popis: Disponujeme největší kapacitou ubytování v Moravské Třebové! - 10 Km od okresního města Svitavy. Excalibur - Penzion - Restaurace: 6 pokojů - 10 lůžek (centrum města Cihlářova 15, Moravská Třebov) Hotel Garni Orka: 16 pokojů - 34 lůžek (Lanškrounská 93, Moravská Třebová) Pokoje se nachází v prvním patře budovy (možnost přistýlky). Penzion má celkovou kapacitu 10 lůžek. Pokuje jsou moderně zařízeny, každý má sociální zařízení a barevný televizor se satelitním příjmem a internet wifi.

Web: excalibur-penzion-restaurace.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Alpina

Penzion Alpina, penzion, ubytovani – Chata Alpina nabízí ubytování na klidném místě v srdci Beskyd u horského potoka v malebné podhorské obci Trojanovice. Alpina se nachází na jednom z nejatraktivnějších míst v Beskydech a díky její poloze nabízí zajímavé sportovní a turistické vyžití. V zimě je možné lyžování v areálu Pustevny, v létě můžete relaxovat v blízkém aquaparku nebo krytém bazénu ve Frenštátě. Pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové. Všechny mají vlastní sociální zařízení, vybavenou kuchyňku a televizor. Celková kapacita je 18 míst. Pokud si chcete odpočinout od vaření, můžete využít služeb nedaleké restaurace, kde si můžete dohodnout stravování po celou dobu pobytu. V prostorách chaty je hostům k dispozici uzamykatelná lyžárna a kolárna.

Penzion U Potoka

Penzion U Potoka, penzion, ubytovani – Náš penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov, v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí. V penzionu U Potoka je možno využít společenskou místnost s hernou. Tato společenská místnost se nachází mimo vlastní objekt penzionu a je určena pro příjemné posezení s přáteli, ať už uvnitř u krbu nebo na venkovní terase s udírnou.

Penzion Korálek

Penzion Korálek, penzion, ubytovani – Stylový rodinný penzion s restaurací Korálek najdete přímo ve středu malebného městečka Žacléř, které je přezdíváno také jako východní brána Krkonoš a nachází se přibližně 15 km severně od Trutnova, na trase Trutnov Pec pod Sněžkou. Nedaleko je hraniční přechod do Polska a to Pomezní boudy, popř. Královec. Město leží u samé hranice Krkonošského národního parku.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.