+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Excalibur penzion restaur

Klíčová slova: Excalibur penzion restaurace, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2011

Popis: Disponujeme největší kapacitou ubytování v Moravské Třebové! - 10 Km od okresního města Svitavy. Excalibur - Penzion - Restaurace: 6 pokojů - 10 lůžek (centrum města Cihlářova 15, Moravská Třebov) Hotel Garni Orka: 16 pokojů - 34 lůžek (Lanškrounská 93, Moravská Třebová) Pokoje se nachází v prvním patře budovy (možnost přistýlky). Penzion má celkovou kapacitu 10 lůžek. Pokuje jsou moderně zařízeny, každý má sociální zařízení a barevný televizor se satelitním příjmem a internet wifi.

Web: excalibur-penzion-restaurace.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Roko

Penzion Roko, penzion, ubytování – Penzion Roko stojí téměř ve středu Rokytnice nad Jizerou, která je největším lyžařským centrem v Krkonoších. Zdatní lyžaři i začátečníci si mohou vybrat z množství sjezdovek o různé náročnosti. Lyžařské vybavení si v penzionu bezpečně uložíte a pokud je nemáte, pak i vypůjčíte. Zahrajete si stolní fotbal či se sejdete v místnosti pro pořádání společenských akcí. Za domem se griluje, parkoviště pojme 10 osobních aut.

Penzion Pod Bílou Horou

Penzion Pod Bílou Horou, penzion, ubytovani – Pro aktivní dovolenou jsou Beskydy vhodné hlavně díky nedotčené pralesovité hornaté přírodě, která je patrná na celém jejím území. V Beskydech je toho hodně k vidění, navštivte nás a vychutnávejte si výlety po okolí z našeho ubytování Beskydy - penzion Pod Bílou horou.

Penzion Rosa

Penzion Rosa, penzion, ubytovani – Ubytování je možné ve třech rodinných apartmánech (samostatných bytech) s kapacitou od dvou do osmi lůžek, každý apartmán disponuje vlastní kuchyňkou a sociálním zázemím. Samozřejmostí je Wi-Fi internet a parkování zdarma.

Načítání trvalo 3.0313 sekund.