+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Excalibur penzion restaur

Klíčová slova: Excalibur penzion restaurace, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2011

Popis: Disponujeme největší kapacitou ubytování v Moravské Třebové! - 10 Km od okresního města Svitavy. Excalibur - Penzion - Restaurace: 6 pokojů - 10 lůžek (centrum města Cihlářova 15, Moravská Třebov) Hotel Garni Orka: 16 pokojů - 34 lůžek (Lanškrounská 93, Moravská Třebová) Pokoje se nachází v prvním patře budovy (možnost přistýlky). Penzion má celkovou kapacitu 10 lůžek. Pokuje jsou moderně zařízeny, každý má sociální zařízení a barevný televizor se satelitním příjmem a internet wifi.

Web: excalibur-penzion-restaurace.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Ježků

Penzion U Ježků, penzion, ubytovani – Náš rodinný penzion hotelového typu se nachází v samotném srdci Moravského krasu. Velmi rádi vás u nás přivítáme a poskytneme kvalitní zázemí na vaší dovolené nebo na pracovní cestě v moderních, prostorných a vkusně vybavených pokojích. Snadno a rychle si zvyknete na fakt, že to co jinde považují za nadstandard s doplatkem, je u nás samozřejmostí a zdarma!

Penzion St. Florian

Penzion St. Florian, penzion, ubytovani – Ubytování je pro Vás připraveno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou s lednicí, dvouplotýnkovým sporákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem a televizí se satelitem.<p> Penzion nabízí zapůjčení dětských trojkolek, koloběžek, kol, kroketu, benbinktonu se sítí. U pensionu je dětské hřiště (houpačka, klouzačka), hřiště na minikopanou, ohniště.<p> Pro nepříznivé počasí je tu dětský koutek a ping-pong. Parkoviště přímo u pensionu. Domácí zvíře není povoleno.

Penzion Euroclub Praha

Penzion Euroclub Praha, penzion, ubytovani – Svým charakterem jde o penzion s klidnou rodinnou atmosférou vhodnou nejen pro strávení pracovní cesty ale i pro příjemnou rodinou dovolenou. Nabízíme také možnost pronájmu celého penzionu pro uspořádání firemních akcí, školení v netypickém prostředí či soukromé oslavy narozenin, výročí, svatby, promoce atp.

Načítání trvalo 2.9214 sekund.