+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Excalibur penzion restaur

Klíčová slova: Excalibur penzion restaurace, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2011

Popis: Disponujeme největší kapacitou ubytování v Moravské Třebové! - 10 Km od okresního města Svitavy. Excalibur - Penzion - Restaurace: 6 pokojů - 10 lůžek (centrum města Cihlářova 15, Moravská Třebov) Hotel Garni Orka: 16 pokojů - 34 lůžek (Lanškrounská 93, Moravská Třebová) Pokoje se nachází v prvním patře budovy (možnost přistýlky). Penzion má celkovou kapacitu 10 lůžek. Pokuje jsou moderně zařízeny, každý má sociální zařízení a barevný televizor se satelitním příjmem a internet wifi.

Web: excalibur-penzion-restaurace.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Centrum

Penzion Centrum, penzion, ubytovani – Penzion Centrum leží v klidném historickém středu města Kutná Hora. Náš penzion je otevřen po celý rok a nabízí 14 - 16 lůžek v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V letních měsících zpříjemní pobyt zahradní posezení. Zajištěno je také parkování přímo ve dvoře penzionu. Penzion Centrum nabízí příjemný pobyt v domácím stylu a klidném a tichém prostředí. stravování. Dle dohody je možné objednat snídaně nebo polopenze.

Penzion Amadeus

Penzion Amadeus, penzion, ubytovani – Penzion má výhodnou polohu na okraji historického centra Českého Krumlova, 5 minut pěšky od hlavního náměstí. V okolí hotelu najdete mnoho možností k prohlídce kulturních atrakcí. Penzion má ideální a strategickou polohu v klidné a tiché části podél břehu Vltavy, blízko městského parku. Nabízí příjemně vyzdobené, pohodlné a moderní pokoje s tradiční atmosférou a elegantním nábytkem. Domácí interiéry zahrnují uměleckou výzdobu a uhlazený dekor.

Načítání trvalo 2.7198 sekund.