+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Excalibur penzion restaur

Klíčová slova: Excalibur penzion restaurace, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2011

Popis: Disponujeme největší kapacitou ubytování v Moravské Třebové! - 10 Km od okresního města Svitavy. Excalibur - Penzion - Restaurace: 6 pokojů - 10 lůžek (centrum města Cihlářova 15, Moravská Třebov) Hotel Garni Orka: 16 pokojů - 34 lůžek (Lanškrounská 93, Moravská Třebová) Pokoje se nachází v prvním patře budovy (možnost přistýlky). Penzion má celkovou kapacitu 10 lůžek. Pokuje jsou moderně zařízeny, každý má sociální zařízení a barevný televizor se satelitním příjmem a internet wifi.

Web: excalibur-penzion-restaurace.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Hory

Penzion Hory, penzion, ubytovani – Nově vybudovaný objekt Penzionu Hory se nachází na úpatí Křemešníku - nejvyššího vrchu Českomoravské vysočiny (765m/m), vzdáleném asi 3 km od penzionu, kde je pro veřejnost otevřená rozhledna. Objekt je obklopen loukami a lesy v tichém prostředí Vysočiny.V Penzionu Hory je pro Vás k ubytování připraveno 5 pokojů, celková kapacita objektu je 12 lůžek + přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastím sociálním zařízením a mají vlastní vchod. Přístup do Penzionu Hory je bezbariérový. V přízemí budovy se nachází společenská místnost, kde je možnost stravování.

Penzion U Potoka

Penzion U Potoka, penzion, ubytovani – Náš penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov, v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí. V penzionu U Potoka je možno využít společenskou místnost s hernou. Tato společenská místnost se nachází mimo vlastní objekt penzionu a je určena pro příjemné posezení s přáteli, ať už uvnitř u krbu nebo na venkovní terase s udírnou.

Penzion Červeňáček

Penzion Červeňáček, penzion, ubytovani – Penzion Červeňáček se nachází v obci Polnička 3 km od okresního města Žďár nad Sázavou. Ubytovovací kapacita penzionu je 16 lůžek bez přistýlek v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Každy pokoj je vybaven televizí a ledničkou a fénem v koupelně. Do každého pokoje je možnost přistýlky. V penizionu je společenská místnost s kuchyňkou, kterou mohou využívat všichni hosté.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.