+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ExclusivePragueApartments

Klíčová slova: byty, ubytování, praha, luxusní, byt

E-mail: info@exclusivepragueapartments.com

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2008

Popis: Luxusní byty Exclusive Prague Apartments nabízí ubytování v prostorných, exkluzivních a plně vybavených bytech, které jsou součástí domu z 13. stol. po celkové rekonstrukci. Výtah do všech pater. Elektronicky zabezpečený vstup do domu a vstupní hala. Bydlení v historickém a politickém centru Prahy. Přímý výhled na Karlův most, Pražský hrad a Národní divadlo. Parkování nedaleko od domu. V blízkosti metro Malostranská.

Web: www.exclusivepragueapartments.com

Další související informace

CENTRUMBYTU.cz

pronájem, byt, hledám byt, bytů, praha – Projekt CENTRUMBYTŮ.cz je specializovaný portál zaměřený na pronájem a prodej bytů po celé České Republice. Je určen zejména k soukromé inzerci, ale také k inzerci komerční pro soukromé zprostředkovatele, realitní agenty, kanceláře a developery.

Penzion Bomber

Penzion Bomber, penzion, ubytovani – Penzion Bomber se nachází v atraktivní lokalitě poskytující klid, oddych a odpočinek po celý rok. Našim hostům nabízíme levné ubytování s celkovou kapacitou 35 lůžek nebo apartmán pro náročné. Bezpečné parkování pro hosty je vyhrazeno přímo u penzionu.

Hotel Rychta

Hotel Rychta, hotel, ubytovani – Hotel Rychta se nachází v historické části Netolic. Navazuje na tradici pohostinství U Boudalů, které z dochovaných písemností existovalo již roku 1882. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.