+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exkluzivních nemovitostí

Klíčová slova: Investice,vip nemovitosti,byty, domy

E-mail: prague3@exclusivehousing.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2011

Popis: VIP nemovitosti , tržní ceny, vhodné k investici, realizace převodu. Nabízíme byty, domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, chaty, chalupy a další reality k prodeji i pronájmu.Investice,vip nemovitosti,byty, domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, chaty a chalupy

Web: www.exclusivehousing.cz/

Další související informace

Reality, nemovitosti

Reality, inzerce nemovitostí, byty, domy, pozemky – Bazar nemovitostí a realit a inzerce zdarma v kategoriích prodej a pronájem bytů a domů, garáže, hotely, penziony, restaurace, chaty, chalupy, kanceláře, komerční objekty a prostory, lesy, pole, novostavby, sklady, dílny, haly, pozemky, stěhování.

Pension Svoboda

Pension Svoboda, penzion, ubytovani – Penzion je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku, s pěknou vyhlídkou do údolí a nabízí pěkné rodinné prostředí se stylovým nábytkem a domácí kuchyní v příjemném prostředí krkonošského stylu. Součástí stylového penzionu Svoboda je restaurace, kde se začíná den snídaní, která je bohatá a podává se formou švédského stolu. Nabízí se možnost dokoupení polopenze, která zahrnuje jednotné jídelní menu.

Penzion St. Florian

Penzion St. Florian, penzion, ubytovani – Ubytování je pro Vás připraveno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou s lednicí, dvouplotýnkovým sporákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem a televizí se satelitem.<p> Penzion nabízí zapůjčení dětských trojkolek, koloběžek, kol, kroketu, benbinktonu se sítí. U pensionu je dětské hřiště (houpačka, klouzačka), hřiště na minikopanou, ohniště.<p> Pro nepříznivé počasí je tu dětský koutek a ping-pong. Parkoviště přímo u pensionu. Domácí zvíře není povoleno.

Načítání trvalo 0.2818 sekund.