+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Family Penzion Olga

Klíčová slova: Family Penzion Olga, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Penzion Olga nabízí 5 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán, ubytujeme samozřejmě též jednotlivce.<p. Poskytujueme příjemné ubytování se snídaní, kterou Vám rádi připravíme v jídelně, parkování na pozemku penzionu a možnost grilování na naší zahradě. Pro děti možnost vyžití na dětském hřišti. Hostům penzionu nabízíme zapůjčení kol.

Web: penzion-olga.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Horal

Penzion Horal, penzion, ubytování – Hotel Horal poskytuje ubytování s restauračním provozem a je otevřen celoročně každý den. V zimním období je využíván zejména milovníky lyžování. Během letní sezony pořádáme kulturní akce, zaměřené zejména na folk a country. Festival &#8222;Osecké léto&#8220; má již více než desetiletou tradici. V bezprostřední blízkosti kempu je přírodní koupaliště s čističkou vody a rybník pro rybolov.

Penzion Otevřená náruč

Penzion Otevřená náruč, penzion, ubytovani – Nový rodinný penzion Otevřená náruč se nachází na uzavřeném pozemku o rozloze 2500 m2, v klidném prostředí s nádhernými rozhledy v chráněné krajinné oblasti Halasovo Kunštátsko nad městem Letovice. V blízkém okolí stojí za návštěvu především chráněná oblast Moravský kras. Penzion Otevřená Náruč nabízí ubytování pro 30 osob v jedno až pětilůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a barevnou televizí. Celý objekt je nekuřácký.

Penzion Krkonoše

Penzion Krkonoše, penzion, ubytovani – Penzion Krkonoše v obci Mladé Buky je výjimečný hned dvakrát. Jako v jednom z mála si zde objednáte BIO snídani a ovoce k přímé konzumaci si sami natrháte na přilehlé zahradě. <p>Kromě ovocných stromů najdete na rozlehlém 5000m2 pozemku, který k penzionu patří, také nádherné zákoutí řeky oddělené lískovými keři. V letních měsících posedíte u táborového ohně.

Načítání trvalo 2.8559 sekund.