+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Family Penzion Olga

Klíčová slova: Family Penzion Olga, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Penzion Olga nabízí 5 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán, ubytujeme samozřejmě též jednotlivce.<p. Poskytujueme příjemné ubytování se snídaní, kterou Vám rádi připravíme v jídelně, parkování na pozemku penzionu a možnost grilování na naší zahradě. Pro děti možnost vyžití na dětském hřišti. Hostům penzionu nabízíme zapůjčení kol.

Web: penzion-olga.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Academy

Penzion Academy, penzion, ubytovani – Penzion Academy nabízí pohodlné ubytování pro 40 osob ve 2, 3, 4 a 8 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Penzion je vhodný ke krátkodobému i dlouhodobému ubytování pro firmy, jednotlivce i skupiny ( školy, sportovní kluby, apod.). Možnost pronájmu sportovní haly. Parkoviště u penzionu.

Penzion Olga v Železnici

penzion, ubytování, Penzion Olga, ubytování v – Penzion privát Olga se nachází v zahradě rodinného domku na okraji obce Železnice s výhledem na lesy a louky. Prachovské skály (turistika - lezení) jen 5 km od místa ubytování. Kapacita penzionu je 10 lůžek ve 4 dvoulůžkových pokojích s 2 přistýlkami. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, rádio. Kromě ubytování je k dispozici internet, venkovní bazén, zahradní gril, pingpongový stůl, elektrické šipky, venkovní posezení, možnost úschovy kol.

Penzion Mlýn v Sedlci-Prčici

penzion, ubytování, Penzion Mlýn, ubytování v – Penzion Mlýn Staré Mitrovice se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Českého Meránu a České Sibiře. Penzion Mlýn byl vybudován citlivou přestavbou z původního mlýna s pilou, jež byl datován před začátkem 16.století. Nachází se v obci Mitrovice na hrázi Zámeckého rybníka. Tomuto mlýnu kdysi sousedila historická tvrz (cca 60 m proti hlavnímu vchodu po penzionu) s vodním příkopem. V těchto místech údajně skonal r. 1604 proslulý stavitel a architekt jihočeských rybníků a vodních děl &#8211; Jakub Krčín z Jelčan.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.