+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Family Penzion Olga

Klíčová slova: Family Penzion Olga, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Penzion Olga nabízí 5 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán, ubytujeme samozřejmě též jednotlivce.<p. Poskytujueme příjemné ubytování se snídaní, kterou Vám rádi připravíme v jídelně, parkování na pozemku penzionu a možnost grilování na naší zahradě. Pro děti možnost vyžití na dětském hřišti. Hostům penzionu nabízíme zapůjčení kol.

Web: penzion-olga.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Strakatého koně

Penzion U Strakatého koně, penzion, ubytovani – Náš penzion U Strakatého koně je vhodný pro všechny ty, kteří chtějí navštívit město Blansko. Využijte ubytování v klidném prostředí zhruba 8 km od centra města. Příjemně Vás jistě překvapí ticho a tma v nočních hodinách. Penzion U Strakatého koně nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Penzion Eliška v Horní Plané

penzion, ubytování, Penzion Eliška, ubytování v – Penzion Eliška je situován ve dvou a čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením. Pro ubytované hosty je k dispozici soukromá terasa s výhledem na jezero. Součástí penzionu je restaurace, kde je možné celodenní stravování. Pozemek penzionu U Karla sahá až k vodní ploše s písečnou pláží, která má dobré podmínky pro koupání i malých dětí a je přístupná jen ubytovaným. Vhodné pro rybáře a rodiny s dětmi. Na zahradě je možnost grilování. Kapacita penzionu je 17 lůžek. Ke službám penzionu patří půjčování lodí.

Penzion Tarem v Těrlicku

penzion, ubytování, Penzion Tarem, ubytování v – Srdečně Vás zveme k návštěvě rodinného Penzionu Tarem, který se nachází v těsné blízkosti Těrlické přehrady. Ubytovat se můžete v 12 dvou, tří, čtyř i sedmilůžkových pokojích s celkovou kapacitou 40 lůžek. Z nichž většina disponuje prostornou terasou. Součástí penzionu je menší restaurace. K odpočinku, či aktivní relaxaci Vám dobře poslouží krásná rozlehlá pláž s přímým vstupem do vody. Na pláži se nachází plážový bar, ohniště s altánem, půjčovna šlapadel, loděk, kuželky, pískoviště a houpačky. V penzionu pořádáme akce dle Vašeho přání.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.