+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Farma Moulisových

Klíčová slova: Farma Moulisových, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2011

Popis: Ubytování je rozděleno do 3 apartmánů s ubytovací kapacitou 20 lůžek.V každém z apartmánů se nachází plně vybavena kuchyň s jídelnou a obývací pokoj s plazmovou televizí. Celkově se při budování penzionu myslelo na děti, tudíž dětské postýlky, židličky, přebalovací pult, nočníky, branky na schodech apod. jsou samozřejmostí. V celém penzionu je možnost připojení k internetu.

Web: farma-moulisovych.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Lesovna

Penzion Lesovna, penzion, ubytovani – V příjemném nově zrekonstruovaném objektu jsou k dispozici 2-6 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Penzion nabízí 8 x 2-lůžkové, 4 x 3-lůžkové , 2 x 4-lůžkové a 2 x 6-lůžkové pokoje. V penzionu je společenská místnost s televizí a kuchyňka. U penzionu jsou k dispozici dvě hřiště, houpačky a posezení u ohně.

Pension Milk inn

Pension Milk inn, penzion, ubytovani – Pension nabízí možnost zakoupení kontinentální snídaně. Hostům, jež nevyužijí možnost zakoupení snídaně, je k dispozici čajová kuchyňka s jídelnou, kde si mohou přichystat snídani sami. Dále se zde nachází relaxační místo vhodné pro dokončení obchodních schůzek, či jen pro odpočinkové posezení. Klimatizovaný sál s denním světlem je vhodný pro veškeré konferenční a společenské akce, jednání, semináře a slavnostní posezení. Profesionální ozvučení sálu s možností propojení všech vstupů a výstupů. Veškerá moderní prezentační technika s možností zabezpečení špičkových cateringových služeb.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.