+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Farma Moulisových

Klíčová slova: Farma Moulisových, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2011

Popis: Ubytování je rozděleno do 3 apartmánů s ubytovací kapacitou 20 lůžek.V každém z apartmánů se nachází plně vybavena kuchyň s jídelnou a obývací pokoj s plazmovou televizí. Celkově se při budování penzionu myslelo na děti, tudíž dětské postýlky, židličky, přebalovací pult, nočníky, branky na schodech apod. jsou samozřejmostí. V celém penzionu je možnost připojení k internetu.

Web: farma-moulisovych.penzion.cz/

Další související informace

Moravská bouda

Moravská bouda, penzion, ubytovani – Horský hotel Moravská Bouda v Krkonoších najdete v Sedmidolí ve Špindlerově Mlýně. Díky nadmořské výšce 1220 metrů leží v zimě na sjezdovkách vždycky dostatek přírodního sněhu. Ve 14 pokojích čeká na hosty 52 lůžek. Turisté se nohou ubytovat také ve dvou noclehárnách. Bezdrátové internetové připojení Wi- Fi zdarma pokrývá celou boudu včetně restaurace a školících místností. Sportovní vyžití nabízí antukové hřiště asi 200 m od Moravské boudy. Po náročném dni zrelaxujete v sauně 70 m daleko.

Pension Gerle

Pension Gerle, penzion, ubytovani – Penzion Gerle v Černém Dole prošel kompletní rekonstrukcí a všechno vybavení v něm je nové. Ubytujete se v tří nebo čtyřlůžkových pokojích, pro větší rodiny či náročnější hosty penzion připravil samostatný apartmán. Svého domácího mazlíčka, pokud není příliš velký, si po domluvě přivezete s sebou.

Penzion Sluníčko

Penzion Sluníčko, penzion, ubytování – Pokoje PenzionuSluníčko Pokoje 3-hvězdičkového standardu prošly v roce 2010 rekonstrukcí a jsou dostupné výtahem. K dispozici je ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, BTV a telefonem. Pokoje Lux jsou vybaveny navíc vířivou vanou. Dále nabízíme apartmá se dvěma oddělenými ložnicemi, sociálním zařízením, BTV a telefonem.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.