+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Farma Moulisových

Klíčová slova: Farma Moulisových, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2011

Popis: Ubytování je rozděleno do 3 apartmánů s ubytovací kapacitou 20 lůžek.V každém z apartmánů se nachází plně vybavena kuchyň s jídelnou a obývací pokoj s plazmovou televizí. Celkově se při budování penzionu myslelo na děti, tudíž dětské postýlky, židličky, přebalovací pult, nočníky, branky na schodech apod. jsou samozřejmostí. V celém penzionu je možnost připojení k internetu.

Web: farma-moulisovych.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Lhotka

Penzion Lhotka, penzion, ubytovani – Vítáme Vás v nově zrekonstruovaném Penzionu Lhotka, jehož historie se datuje až do roku 1920. Součástí penzionu je známý Hostinec Lhotka, podnik v bavorském stylu, nabízející teplou kuchyni po celý den, v pracovních dnech také polední obědové menu, každé úterý grilované kolena tak, jak se baští v Bavorsku. V Penziónu Lhotka nabízíme 8 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek, celková kapacita je 23 lůžek.

Penzion Krkonoše

Penzion Krkonoše, penzion, ubytovani – Penzion Krkonoše v obci Mladé Buky je výjimečný hned dvakrát. Jako v jednom z mála si zde objednáte BIO snídani a ovoce k přímé konzumaci si sami natrháte na přilehlé zahradě. <p>Kromě ovocných stromů najdete na rozlehlém 5000m2 pozemku, který k penzionu patří, také nádherné zákoutí řeky oddělené lískovými keři. V letních měsících posedíte u táborového ohně.

Penzion Bezděkov v Rakovníku

penzion, ubytování, Penzion Bezděkov, ubytování v – Penzion Bezděkov se nachází v klidné zóně královského města Rakovníka nedaleko centra města . Nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových, 2 třílůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém pokoji. Ke standardnímu vybavení patří koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, lednice, fén na vlasy. Dva pokoje mají navíc vlastní terasu. Na letní zahradě je k dispozici dětské hřiště, pískoviště, houpačka, minigolf a ruské kuželky.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.