+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Farma Moulisových

Klíčová slova: Farma Moulisových, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2011

Popis: Ubytování je rozděleno do 3 apartmánů s ubytovací kapacitou 20 lůžek.V každém z apartmánů se nachází plně vybavena kuchyň s jídelnou a obývací pokoj s plazmovou televizí. Celkově se při budování penzionu myslelo na děti, tudíž dětské postýlky, židličky, přebalovací pult, nočníky, branky na schodech apod. jsou samozřejmostí. V celém penzionu je možnost připojení k internetu.

Web: farma-moulisovych.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Lhotka

Penzion Lhotka, penzion, ubytovani – Vítáme Vás v nově zrekonstruovaném Penzionu Lhotka, jehož historie se datuje až do roku 1920. Součástí penzionu je známý Hostinec Lhotka, podnik v bavorském stylu, nabízející teplou kuchyni po celý den, v pracovních dnech také polední obědové menu, každé úterý grilované kolena tak, jak se baští v Bavorsku. V Penziónu Lhotka nabízíme 8 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek, celková kapacita je 23 lůžek.

Pension U Lyžaře

Pension U Lyžaře, penzion, ubytovani – Restaurace a penzion U Lyžaře leží v krásném prostředí uprostřed lesů na okraji Jihlavy. Najdete zde ideální podmínky pro rekreační pobyt, především turistiku, cykloturistiku, lyžování v nedalekém Ski areálu Šacberk nebo na upravovaných běžeckých stopách. Samotný penzion je vhodný pro společenské nebo rodinné akce jako jsou svatby, srazy bývalých spolužáků, smuteční hostiny atd.

Načítání trvalo 2.6623 sekund.