+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gambit - gotický penzion

Klíčová slova: Gambit Ubytování Strmilov Kunžak Česká Kanada

E-mail: irena@strmilov.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2008

Popis: V České republice působíme od roku 1991 jako investiční poradci zahraničních investorů v oblasti nemovitostí. Naši klienty jsou zahraniční developeři, investiční fondy a další subjekty, které chtějí investovat do nemovitostí ve Střední Evropě, zejména v Praze. Spolupráci nabízíme od vyhledání vhodné nemovitosti až po akvizici a následně od stavby až po prodej.

Web: gambit.strmilov.cz/

Další související informace

ubytování Lipno

Ubytování Lipno – Ubytování Lipno - penzion u privozu. V našem rodinném Penzionu U Přívozu Vás kdykoli rádi uvítáme. Noci u nás můžete strávit v některém z pokojů, či apartmánů. Pro spojení se světem je po celém penzionu k dispozici Wi-fi síť.

Jiří Kněžíček osobní web

Jiří, Kněžíček, Kněžda, Stálkov, Česká Kanada – osobní web Jiřího Kněžíčka, Stálkov, Slavonice, geodézie, tvorba www stránek, cestování, aktuality, Kněždův úvahový koutek, geocaching, horolezectví, tramping, Česká Kanada, příroda, webdesign, Český Rudolec

Hotely a ubytování Praha

hotely praha,ubytování v praze,levné ubytování – Cestovní agentura STYLE Travel Agency je cestovní agentura, zabývající se zajištěním ubytování a dalších turistických služeb v Praze i celé České Republice. V oboru máme již více než 12 let praxe, spolupracujeme aktivně s více než 300 hotely v ČR. Naši klientelu tvoří čeští i zahraniční turisté, stejně jako zahraniční cestovní kanceláře vozící turisty do Čech. Ročně zajistíme ubytování pro více jak 15.000 spokojených zákazníků. Provozujeme několik specializovaných ubytovacích portálů zaměřených na on-line rezervaci ubytování. Hlavním projektem je portál PragueHotelsOnline.eu na doméně Praha-hotel.eu. Tento ubytovací portál je v provozu již od roku 2007 a za tu dobu si jej oblíbily tisíce zákazníků, kteří oceňují širokou a cenově skvělou nabídku ubytování v ubytovacích zařízeních všech kategorií, stejně jako rychlé a spolehlivé zpracování rezervací. Náš tým je tvořen profesionály s dlouholetou praxí v oboru (v průměru více než 10 let) v cestovním ruchu. Jejich přehled, znalosti a orientace jsou zárukou,že náš zákazník dostane vždy atraktivní nabídku a správné, kompletní informace a že jeho rezervace ubytování bude rychle a správně vyřízena.

Načítání trvalo 3.2940 sekund.