+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gambit - gotický penzion

Klíčová slova: Gambit Ubytování Strmilov Kunžak Česká Kanada

E-mail: irena@strmilov.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2008

Popis: V České republice působíme od roku 1991 jako investiční poradci zahraničních investorů v oblasti nemovitostí. Naši klienty jsou zahraniční developeři, investiční fondy a další subjekty, které chtějí investovat do nemovitostí ve Střední Evropě, zejména v Praze. Spolupráci nabízíme od vyhledání vhodné nemovitosti až po akvizici a následně od stavby až po prodej.

Web: gambit.strmilov.cz/

Další související informace

Penzion Rossini

Penzion Rossini, penzion, ubytovani – Penzion Rossini Vám poskytne komfortní ubytování a služby za výhodné ceny. Náš penzion se nachází v nově zrekonstruované budově asi 300 m od lázeňského centra a v těsné blízkosti lázeňských parků. Penzion Rossini se zahradou a zahradní terasou s venkovním bazénem, poskytuje komfort hotelu a klid lázeňského domu. Příjemné posezení nabízí hostům penzionu společenská místnost s krbem, která je zároveň jídelnou, kde se podávají snídaně formou buffetu. Cena ubytování je vč. snídaně. V letním období mohou hosté penzionu využít i zahradní terasu s možností slunění, odpočinku a večerního grilování.

Pension Nika

Pension Nika, penzion, ubytovani – Pension Nika je malý rodinný pension, který se nachází v romantickém starém městě Český Krumlov. Jsme na půli cesty do centra (10 min.chůze) a přírody. Nabízíme 8 pokojů, všechny mají svou koupelnu a WC. Dále pak telefon, rádio a televizi. Pro případ horkého léta je na pokojích elektrický ventilátor. Parkování pro vaše čtyřkoláčky zajišťujeme na soukromém parkovišti před pensionem. Pro dvoukoláčky máme k dispozici garáž. Odpolední siestu u kávy můžete strávit na jedné z našich teras nebo pod pergolou u zahradního bazénu.

Načítání trvalo 0.0645 sekund.