+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gambit - gotický penzion

Klíčová slova: Gambit Ubytování Strmilov Kunžak Česká Kanada

E-mail: irena@strmilov.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2008

Popis: V České republice působíme od roku 1991 jako investiční poradci zahraničních investorů v oblasti nemovitostí. Naši klienty jsou zahraniční developeři, investiční fondy a další subjekty, které chtějí investovat do nemovitostí ve Střední Evropě, zejména v Praze. Spolupráci nabízíme od vyhledání vhodné nemovitosti až po akvizici a následně od stavby až po prodej.

Web: gambit.strmilov.cz/

Další související informace

chata 69

ubytování krkonoše levně benecko – Pronajmu chatu v Krkonoších na Benecku pro cca 7lidí na samotě v blízkosti vleku. Ideální dovolená. Levně v blízkosti vleků. při více dnech je možná sleva. Chata je kompletně zařízená. K pobytu dostáváte basu piva

Ubytování Marie

Ubytování Marie, penzion, ubytovani – Marie Kupcová Vám nabízí celoroční ubytování v Líbeznicích. Líbeznice leží severně od Prahy. Je zde velmi dobré autobusové spojení s Prahou a Mělníkem. Jezdí zde i městská hromadná doprava. Do centra Prahy trvá jízda autobusem 20 minut. Ubytování poskytujeme v samostatném stavení, které sousedí s našim rodinným domem. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje v každém je možnost přistýlky.

Škola v přírodě Janské Lá

škola v přírodě, ubytování pro školy v přírodě – Pro školy v přírodě nabízíme ubytování v Krkonoších v penzionu Modrokamenná bouda pouhé 2km od centra Janských Lázní. Ubytování vhodné pro jarní školy v přírodě, podzimní školy v přírodě a zimní školy v přírodě.

Načítání trvalo 3.6610 sekund.