+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gambit - gotický penzion

Klíčová slova: Gambit Ubytování Strmilov Kunžak Česká Kanada

E-mail: irena@strmilov.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2008

Popis: V České republice působíme od roku 1991 jako investiční poradci zahraničních investorů v oblasti nemovitostí. Naši klienty jsou zahraniční developeři, investiční fondy a další subjekty, které chtějí investovat do nemovitostí ve Střední Evropě, zejména v Praze. Spolupráci nabízíme od vyhledání vhodné nemovitosti až po akvizici a následně od stavby až po prodej.

Web: gambit.strmilov.cz/

Další související informace

Levné letenky Kanada

letenky, Kanada, Praha, levné, ubytování – Pokud bude vaše další dovolená směřovat do Kanady, tak je to dobře, protože Kanada je opravdu krásná země, kde můžete navštívit mnoho zajímavých míst. Pokud tedy chcete letět do Kanady, kupte si u nás letenky Kanada a do této americké země leťte letadlem, protože je to rozhodně nejlepší. Letadlo je totiž nejrychlejší dopravní prostředek, a tak se tam dostanete tak za 12 hodin. Letadlo je také mimo jiné mnohem komfortnější než jiné dopravní prostředky.

Ubytování Česká Kanada

ubytování Česká Kanada, penzion Česká Kanada – Ubytování Česká Kanada, ubytování v soukromí nové chalupy U Dřevaře. Kapacita 11 lůžek. Pokoje s vlastní koupelnou a kuchyňkou, televizorem, free wifi. Děti do 2 let ubytování zdarma (bez nároku na vlastní lůžko).Česká Kanada je rájem cyklistů.

Ubytování Lipno penzion W

ubytování Lipno, penzion Lipno, Lipno ubytování – Penzion Lipno Wizard - ubytování na břehu jezera Lipno. Celoroční provoz, nově zrekonstruovaný rodinný penzion. Zahrada s bazénem, dětské hřiště, letní otevřená zahradní restaurace. Pokoje s vlastními koupelnami, TV, Wifi. Apartmány i s kuchyňkou. Uzamykatelná úschovna kol, děti do 2 let zdarma.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.