+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garni Hotel ELEFANT

Klíčová slova: Garni Hotel ELEFANT

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2010

Popis: Garni Hotel Elefant se nachází v lázeňském území a v absolutním centru kulturního a společenského dění. Je to historicky velmi známý dům s neméně vyhlášenou kavárnou, který je umístěn na promenádě – Staré louce.

Web: hotelelefant.hotel.cz/

Další související informace

Garni hotel RomantiCK

Garni hotel RomantiCK – Designově zařízené pokoje pojmenované po květinách jsou připraveny pro Váš romantický pobyt. Luxusní hotel obklopen zahradou s jezírkem nabízí 8 komfortních pokojů s koupelnou, internet zdarma. Hotel disponuje vlastním kamerově hlídaným parkovištěm.

Hotel garni Vila Polní v Praze

Hotel garni Vila Polní,ubytování v – Hotel garni Vila Polní se nachází v Praze v klidném prostředí v Praze 6 nedaleko Obory Hvězda. Hotel nabízí ubytování v 10 pokojích o celkové kapacitě 16 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení. Ve standardních pokojích je pro hosty ke zvýšení pohodlí připraven minibar. Dále jsou pokoje hotelu vybaveny televizí se satelitními stanicemi a přijímá všechny běžně dostupné programy.Hotel je provozován v kategorii garni snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Na přání hostů zajistí také obědy a večeře. Nebo si můžete zajít v okolí do nějaké s restaurací .Vyhrazená parkovací místa v zahradě objektu .

Načítání trvalo 0.0774 sekund.