+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garni hotel RomantiCK

Klíčová slova: Garni hotel RomantiCK

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2010

Popis: Designově zařízené pokoje pojmenované po květinách jsou připraveny pro Váš romantický pobyt. Luxusní hotel obklopen zahradou s jezírkem nabízí 8 komfortních pokojů s koupelnou, internet zdarma. Hotel disponuje vlastním kamerově hlídaným parkovištěm.

Web: romantick.hotel.cz/

Další související informace

Hotel garni Vila Polní v Praze

Hotel garni Vila Polní,ubytování v – Hotel garni Vila Polní se nachází v Praze v klidném prostředí v Praze 6 nedaleko Obory Hvězda. Hotel nabízí ubytování v 10 pokojích o celkové kapacitě 16 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení. Ve standardních pokojích je pro hosty ke zvýšení pohodlí připraven minibar. Dále jsou pokoje hotelu vybaveny televizí se satelitními stanicemi a přijímá všechny běžně dostupné programy.Hotel je provozován v kategorii garni snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Na přání hostů zajistí také obědy a večeře. Nebo si můžete zajít v okolí do nějaké s restaurací .Vyhrazená parkovací místa v zahradě objektu .

Garni Hotel 1. Plavební v Lednici

Garni Hotel 1. Plavební ,ubytování v Lednici – Hotel leží na pokraji zámeckého parku mezi minaretem a zámkem, se zámeckým rybníkem v zádech. Hotel má vlastní vstup do zámeckého parku.Součástí hotelu je venkovní bazén, dětské hřiště a stolní tenis. Zajišťujeme lázeňské procedury, ale i školení pro firmy. Všechny pokoje v hotelu mají výhled do zámeckého parku a vlastní posezení na terase. Pokoje jsou nadstandardně vybaveny a jistě se v nich budete cítit jako doma. Nábytek na pokojích je vyroben z bukového mořeného masivu a všechny pokoje jsou nekuřácké. Restaurace přímo v hotelu.

Načítání trvalo 2.2972 sekund.