+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garni hotel RomantiCK

Klíčová slova: Garni hotel RomantiCK

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2010

Popis: Designově zařízené pokoje pojmenované po květinách jsou připraveny pro Váš romantický pobyt. Luxusní hotel obklopen zahradou s jezírkem nabízí 8 komfortních pokojů s koupelnou, internet zdarma. Hotel disponuje vlastním kamerově hlídaným parkovištěm.

Web: romantick.hotel.cz/

Další související informace

Hotel GARNI

Hotel GARNI p.v.t. – Tříhvězdičkový Hotel Garni p.v.t. v centru Českých Budějovic je 5 minut chůze vzdálený od jednoho z největších náměstí České republiky - nám. Přemysla Otakara II.Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním so

Garni Hotel ELEFANT

Garni Hotel ELEFANT – Garni Hotel Elefant se nachází v lázeňském území a v absolutním centru kulturního a společenského dění. Je to historicky velmi známý dům s neméně vyhlášenou kavárnou, který je umístěn na promenádě – Staré louce.

Garni Hotel Malekon

Garni Hotel Malekon, hotel, ubytovani – Hotel Malekon byl otevřen již v roce 1990. Během existence dochází k pravidelným renovacím, které zajišťují velmi dobrý standard poskytovaných služeb. Díky tomu získává mnoho spokojených a věrných klientů. Hotel Malekon nabízí ubytování celkem v 10 prostorných pokojích, které mohou být jednolůžkové, dvoulůžkové nebo dvoulůžkové až se dvěma přistýlkami.

Načítání trvalo 1.9132 sekund.