+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GOETHE spa & wellness

Klíčová slova: GOETHE spa & wellness

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2010

Popis: Hotel je částečně zrestaurovaný a z části nově postavený. Splňuje náročná mezinárodní kritéria cestovního ruchu.<p> K dispozici je 29 pokojů (1 jednolůžkový, 26 dvoulůžkových, 2 apartmány), recepce, výtah, terasa, bazén, sauna (suchá a pára). Hotel Goethe má statut Nestátního Zdravotnického Zařízení. Lázeňský pobyt v hotelu Goethe je vhodný pro léčbu širokého spektra onemocnění &#8211; od nemocí pohybového ústrojí, nemocí ledvin a močových cest, po léčbu respiračních, gynekologických, metabolických onemocnění, přičemž se k léčbě využívá pouze přírodních zdrojů ve formě: přírodního plynu CO2, slatiny a přírodní prameny k pitné léčbě.

Web: goethe-spawellness.hotel.cz/

Další související informace

stěhování autodoprava Boč

boček & p s.r.o.,stěhování, stehovani, stěhování b – stěhovací firma boček & p, s r.o a b + e, s.r.o. - nabízí kompletní a odborné stěhovací služby.Působíme pro autodoprava brno, stěhování v brně a vyklízení Brno. V oboru stěhování a autodoprava působíme od roku 2001 našim sídlem je Brno.

Hotel Dynamic v Nové Dubnici

Turistika Spa & wellness Romantické Kongresy – Turistika Spa & wellness Romantické Kongresy Business Příroda Hotel Dynamic ubytování Nová Dubnica Rezervace Adresa: Hotel Dynamic Topoľová 2 018 51 Nová Dubnica Slovensko Mapa s cestou Ceník POZOR! pokud máte zájem o rezervaci ubytování v Hotel Dynamic , nebo se jedná o předběžnou rezervaci, použijte prosím formulář pro rezervaci. Rezervace jsou vyřizovány přednostně. Děkujeme za pochopení.

Lázeňský & wellness hotel Niva II. v Luhačovicích

Lázeňský & wellness hotel Niva II.ubytování v – Lázeňský & wellness hotel Niva II. je moderní zrekonstruovaný lázeňský & wellness komplex nad Luhačovickou přehradou.Lázeňský & wellness hotel Niva II. nabízí v jednom komplexu ubytování, stravování, 40 léčebných a 15 wellness procedur! Dále venkovní a vnitřní bazény, konferenční místnost, stylová restaurace, salonky, dětské hřiště, atd. Vhodné pro soukromé i firemní pobyty.Pouze u nás naleznete rozsáhlé wellness centrum (Laconium, Kneippovy koupele, Římské lázně, Bylinková inhalace, Whirlpool malý a velký, Ledová koupel dolních končetin, , Vyhřívaná štěrková pláž, &#8222;Liščí nora&#8220; s masáží nohou, Klasická finská sauna , Vinná koupel v měděných vanách, Turecké masáže a Thajské masáže).

Načítání trvalo 2.3981 sekund.