+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GOLDEN ROYAL Boutique hot

Klíčová slova: GOLDEN, ROYAL, Boutique, hote,l & SPA, ubytovani

E-mail: Hotel-Valasske-Mezirici-Abacie@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2011

Popis: V Golden Royal Boutique hotel & SPA sa nachádza 24 luxusných izieb s komfortným vybavením. Útulné izby poskytujú hosťom pocit pohody a rodinnej atmosféry hotela. Izby sú klimatizované so samostatnou reguláciou, ďalej vysokorýchlostným pripojením na

Web: www.golden-royal-boutique-hotel-spa.ubytovanie-sk.info

Další související informace

Pension Čížkovec

Pension Čížkovec, penzion, ubytovani – Penzion Čížkovec se nachází v CHKO Blanský Les a nabízí ubytování v jednolůžkových až třílůžkových pokojích. Všechny typy pokojů mají samostatnou sprchu a toaletou, dále je v penzionu velká společná jídlena s kuchyňským koutem. Na dvoře penzionu je bazén (8x3 metrů), sotlní tenis a travnaté volejbalové hřiště. Z penzionu lze zajistit také jízdu na koni či zarezervovat tenisové kurty, které jsou ve vzdálenosti 1 km od penzionu. Příjemný večer lze strávit posezením u ohniště hned vedle bazénu.

Penzion St.Leonhard

Penzion St.Leonhard, penzion, ubytovani – Nabízíme ubytování v naašem penzionu rodinného typu, který se nachází v západní části Šumavy nedaleko Klatov. Chvíle strávené u nás nabízí velké možnosti aktivního odpočinku, využití nedalekých lyžařských středisek, golfového hřiště a nespočet turistických a cyklistických tras.

Max Inn Hotel ubytovanie

Max, Inn, Hote,l ubytovanie, Bratislava – Pohodlie a zaslúžený odpočinok hotela Max Inn si môžete naplno vychutnať v šestnástich dvojposteľových izbách, jednou izbou s bezbariérovým prístupom a jedným vkusne zariadeným apartmánom. V hoteli Max Inn je vybudovaný nefajčiarsky hotelový komplex. Aj keď sú všetky izby a spoločné priestory nefajčiarske, pohodlie hotela si vychutnáte aj vy, fajčiari. V hoteli Max Inn sú miesta vytvorené špeciálne pre fajčiarov, na ktorých sa môžete nerušene ponoriť do myšlienok a relaxovať. Hotel Max Inn Bratislava vám ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách.

Načítání trvalo 0.3075 sekund.