+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grand Residence

Klíčová slova: Grand Residence

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Grand Residence nabízí vysokou kvalitu služeb a jistotu pomoci v nadstandardně vybaveném a moderně architektonicky řešeném komplexu luxusních bytů. V okolí máte mnoho možností trávení volného času. K tomu vám bude sloužit náš dům pro seniory s moderně vybavenými společenskými prostory uzpůsobenými k různým společenským aktivitám a v neposlední řade i domácí wellness studio, kde můžete bohatě relaxovat. Budete mít po ruce veškerý komfort, lékařskou službu a rychlou pomoc. Vaši rodinní příslušníci mohou být naprosto klidní, protože zaměstnanci residence zajistí nadstandardní a osobní přístup. Kvalitní lékařská péče je zaručena uznávanými lékaři, kteří budou sloužit i k prohlubování zdravého životního stylu všech seniorů v naší residenci. Zajistíme vám taktéž kvalitní celodenní stravování.

Web: grandresidence.hotel.cz/

Další související informace

Boromeum residence v Hradci Králové

Boromeum residence ,ubytování v Hradci Králové – Apartmány jsou situovány v historickém centru Hradce Králové.Aktuálně si lze vybrat ze 40 apartmánů pro 1 - 4 osoby. Všechny apartmány jsou kompletně moderně a vkusně zařízené a vybavené, Prostorné apartmány Boromeum residence Hradec Králové mají zařízené kuchyňky (mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice s mrazákem, ...), dále je v apartmánech připojení na internet zdarma, satelitní příjem, možnost použití prádelny. V objektu je nově výtah. Dále je zde restaurace a kavárna s vinárnou. Po předchozí rezervaci parkování zdarma.

King Charles Boutique Hotel Residence v Praze

King Charles Boutique Hotel Residence , ubytování – Budova čtyřhvězdičkové King Charles Boutique Residence pochází z roku 1913 a i přes nedávnou rekonstrukci si dokázala zachovat svou prvorepublikovou atmosféru. V hotelu se můžete ubytovat ve 33 stylových jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích vybavených starodávným nábytkem z mahagonového dřeva a rozdělených do kategorií Standard, Superior a Honeymoon.Váš osobní automobil můžete za poplatek bezpečně zaparkovat v podzemní garáži.

Načítání trvalo 1.5420 sekund.