+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grand Residence

Klíčová slova: Grand Residence

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Grand Residence nabízí vysokou kvalitu služeb a jistotu pomoci v nadstandardně vybaveném a moderně architektonicky řešeném komplexu luxusních bytů. V okolí máte mnoho možností trávení volného času. K tomu vám bude sloužit náš dům pro seniory s moderně vybavenými společenskými prostory uzpůsobenými k různým společenským aktivitám a v neposlední řade i domácí wellness studio, kde můžete bohatě relaxovat. Budete mít po ruce veškerý komfort, lékařskou službu a rychlou pomoc. Vaši rodinní příslušníci mohou být naprosto klidní, protože zaměstnanci residence zajistí nadstandardní a osobní přístup. Kvalitní lékařská péče je zaručena uznávanými lékaři, kteří budou sloužit i k prohlubování zdravého životního stylu všech seniorů v naší residenci. Zajistíme vám taktéž kvalitní celodenní stravování.

Web: grandresidence.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Residence La Passionaria

Residence La Passionaria – Residence La Passionaria je luxusní, nově zrekonstruovaný rodinný hotel. Je umístěn v klidné části Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných parků, 5 minut od lázeňského centra. Svojí ideální polohou je přímo předurčen pro využití procedur k relaxaci, rehabilitaci, k sportovnímu a kulturnímu vyžití.

Residence V Tůních 14 v Praze

Residence V Tůních 14 ,ubytování v – Tří hvězdičkový hotel Residence V Tůních 14 - ideální poloha v blízkosti obchodního a historického centra Prahy. Vhodný pro všechny, jež mají rádi nezávislost a zároveň pohodlné zázemí apartmánového hotelu. Tří hvězdičkový hotel – Residence V Tůních 14 naleznete v blízkosti samotného centra Prahy, přibližně 300m od Václavského náměstí.Hostům nabízí společenskou místnost s minibarem, zdarma Wi-fi připojení, concierge a sekretářské služby, denně úklid pokojů. Za příplatek možnost parkovacího místa, transfer, praní a žehlení.

Načítání trvalo 1.6449 sekund.