+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grand Residence

Klíčová slova: Grand Residence

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Grand Residence nabízí vysokou kvalitu služeb a jistotu pomoci v nadstandardně vybaveném a moderně architektonicky řešeném komplexu luxusních bytů. V okolí máte mnoho možností trávení volného času. K tomu vám bude sloužit náš dům pro seniory s moderně vybavenými společenskými prostory uzpůsobenými k různým společenským aktivitám a v neposlední řade i domácí wellness studio, kde můžete bohatě relaxovat. Budete mít po ruce veškerý komfort, lékařskou službu a rychlou pomoc. Vaši rodinní příslušníci mohou být naprosto klidní, protože zaměstnanci residence zajistí nadstandardní a osobní přístup. Kvalitní lékařská péče je zaručena uznávanými lékaři, kteří budou sloužit i k prohlubování zdravého životního stylu všech seniorů v naší residenci. Zajistíme vám taktéž kvalitní celodenní stravování.

Web: grandresidence.hotel.cz/

Další související informace

GTA San Andreas

GTA San andreas, GTA, San andreas, Grand theft aut – Stránka věnovaná hře Grand Thelf Auto - San Andreas. před pěti lety utekl Carl Johnson před stylem života v Los Santos, San Andreas ... města které se zmítá problémy s gangy, drogama a korupcí. Nyní, na začátku 90 let se Carl vrací domů. Jeho matka byla zavraľděna, jeho rodina se rozpadla a jeho kamarádi z dětství se řítí do záhuby. Po návratu je obviněn skupnou zkorumpovaných policistů z vraľdy. Carl se vydává na cestu po celém San Andreas, na cestu za záchranu jeho rodiny a ovládnutím ulic.

Svět motoGP

motorky, Grand Prix, motoGP, moto2, svetmotogp – Svět motoGP je zpravodajský server zaměřený na moto Grandprix. Najdete zde články, soupisky jezdců, aktuální pořadí a týmy. Stránky se zaměřují na motoGP, Moto2 a 125ccm. Pokud hledáte aktuální informace o motoGP určitě tyto stránky navštivte.

Relaxhotel Grand

Relaxhotel Grand – Hotel v centru Jindřichova Hradce je vhodný k odpočinku v relax a wellness centru, pro rodinnou dovolenou nebo konferenční setkání. Hotel disponuje 25 dvoulůžkovými pokoji s 50 lůžky. Vybavení pokojů: telefon, TV vč. satelitních programů. Hotel nemá bezbariérové řešení. Pro relaxaci nabízíme: sauna, turecká parní lázeň, bio-sauna, hydro-masáže, perličkové koupele, thajské masáže, masáže horkými kameny, klasické masáže, lymfo-masáže, kosmetika, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, solárium, plynové zábaly, rašelinové obklady.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.