+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grand Residence

Klíčová slova: Grand Residence

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Grand Residence nabízí vysokou kvalitu služeb a jistotu pomoci v nadstandardně vybaveném a moderně architektonicky řešeném komplexu luxusních bytů. V okolí máte mnoho možností trávení volného času. K tomu vám bude sloužit náš dům pro seniory s moderně vybavenými společenskými prostory uzpůsobenými k různým společenským aktivitám a v neposlední řade i domácí wellness studio, kde můžete bohatě relaxovat. Budete mít po ruce veškerý komfort, lékařskou službu a rychlou pomoc. Vaši rodinní příslušníci mohou být naprosto klidní, protože zaměstnanci residence zajistí nadstandardní a osobní přístup. Kvalitní lékařská péče je zaručena uznávanými lékaři, kteří budou sloužit i k prohlubování zdravého životního stylu všech seniorů v naší residenci. Zajistíme vám taktéž kvalitní celodenní stravování.

Web: grandresidence.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Residence Trinidad

Residence Trinidad – Hotel je situován pouze několik desítek metrů od areálu Pražského hradu, z předních pokojů a apartmánů je na tento skvost české architektury nádherný výhled. residence Trinidad nabízí k ubytování luxusně zařízené pokoje a apartmány o celkové kapacitě 45 osob. V přízemí se nachází recepce, kde je možno zakoupit drobné suvenýry, a objednat si různé služby (praní prádla, transfer, okružní jízdy Prahou atd.). Přijedete-li autem, můžete využít podzemní garáže asi 100m od Residence Trinidad (za poplatek 500 Kč / noc).

Residence La Passionaria v Mariánských Lázních

Residence La Passionaria,ubytování v Mariánských – Residence la Passionaria se nachází v Mariánských Lázních a leží v klidné části, 5 minut od lázeňského centra. Zaparkovat u hotelu můžete v hlídaném uzavřeném parkovišti. Hotel je spíše rodinného typu. Residence nabízí ubytování v 15 zařízených apartmánech. Celková kapacita je 36 lůžek a 15 přistýlek. Apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, kompletně zařízenou kuchyní, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, rádiem, telefonem s přímou volbou, wifi připojením na internet, trezorem, fénem a šatnou.Residence nabízí stravování vlastní, nebo můžete navštívit nějakou restauraci v okolí.

Načítání trvalo 1.6179 sekund.