+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grandhotel Zvon

Klíčová slova: Grandhotel Zvon

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2010

Popis: Nabízíme luxusní ubytování v prostorných pokojích s jedinečným výhledem na českobudějovické náměstí.<p> Kromě jiného naleznete v každém pokoji sejf, minibar, PAY-TV a telefon. Pokoje Executive a všechny veřejné prostory hotelu jsou klimatizovány. Internetové připojení je zdarma v celém hotelu. V hotelu se nachází 2 klimatizované restaurace s pokrmy z vlastních bioproduktů. Take si u nás můžete vychutnat plzeňské pivo z tanků v originální plzeňské pivnici. Nejen pro firemní setkání jsou Vám k dispozici 2 klimatizované kongresové prostory (pro 150 osob) a Business centrum. Ke klidnému spánku našich klientů přispěje non-stop hlídané garáže a elektronický bezpečnostní systém hotelu. Náš hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávací turistiku v Jižních Čechách.

Web: hotel-zvon.hotel.cz/

Další související informace

Automaty Online

Automaty Online – na našich webových stránkach sme vám možnosť pogrania dnes vo všetkých druhov hracích automatov on-line zadarmo. Okrem toho, naši hráči sú radi, aby vám pomohol v žiadnom problému. Pozrite sa teda žiadne ďalšie jednoducho navštívte naše webové stránky plne profesionálne

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

GRANDHOTEL PUPP v Karlových Varech

GRANDHOTEL PUPP,ubytování v Karlových – Pupp je jedním z nejstarších hotelů v celé Evropě a současně i nejluxusnějším hotelem v České republice. Grandhotel Pupp je situován přímo v centru města Karlovy Vary.Celkem disponuje 228 pokoji 111 ve třídě De luxe***** a 117 ve třídě First Class ****. Hotel uspokojí i nejnáročnější hosty. Pokoje jsou vybaveny minibarem, televizí se satelitním příjmem, koupelnou a WC, trezorem, internetovým připojením. Grandhotel Pupp v Karlových Varech nabízí stravování vlastní, pokud chcete zajít na výborné jídlo, dezert či kávu navštivte řadu restaurací a kaváren nabízejících rozsáhlé menu.

Načítání trvalo 1.6083 sekund.