+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grandhotel Zvon

Klíčová slova: Grandhotel Zvon

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2010

Popis: Nabízíme luxusní ubytování v prostorných pokojích s jedinečným výhledem na českobudějovické náměstí.<p> Kromě jiného naleznete v každém pokoji sejf, minibar, PAY-TV a telefon. Pokoje Executive a všechny veřejné prostory hotelu jsou klimatizovány. Internetové připojení je zdarma v celém hotelu. V hotelu se nachází 2 klimatizované restaurace s pokrmy z vlastních bioproduktů. Take si u nás můžete vychutnat plzeňské pivo z tanků v originální plzeňské pivnici. Nejen pro firemní setkání jsou Vám k dispozici 2 klimatizované kongresové prostory (pro 150 osob) a Business centrum. Ke klidnému spánku našich klientů přispěje non-stop hlídané garáže a elektronický bezpečnostní systém hotelu. Náš hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávací turistiku v Jižních Čechách.

Web: hotel-zvon.hotel.cz/

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky v&#236;nované osmibitové herní legend&#236; Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky ozna&#232;ovaný jako Speccy, je 8bitový domácí po&#232;íta&#232;, p&#249;vodn&#236; vyráb&#236;ný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozd&#236;ji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úsp&#236;šný, že se ve sv&#236;t&#236; za&#232;aly vyráb&#236;t jeho klony - v bývalém &#200;eskoslovensku to byly po&#232;íta&#232;e Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 1.5449 sekund.