+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grandhotel Zvon

Klíčová slova: Grandhotel Zvon

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2010

Popis: Nabízíme luxusní ubytování v prostorných pokojích s jedinečným výhledem na českobudějovické náměstí.<p> Kromě jiného naleznete v každém pokoji sejf, minibar, PAY-TV a telefon. Pokoje Executive a všechny veřejné prostory hotelu jsou klimatizovány. Internetové připojení je zdarma v celém hotelu. V hotelu se nachází 2 klimatizované restaurace s pokrmy z vlastních bioproduktů. Take si u nás můžete vychutnat plzeňské pivo z tanků v originální plzeňské pivnici. Nejen pro firemní setkání jsou Vám k dispozici 2 klimatizované kongresové prostory (pro 150 osob) a Business centrum. Ke klidnému spánku našich klientů přispěje non-stop hlídané garáže a elektronický bezpečnostní systém hotelu. Náš hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávací turistiku v Jižních Čechách.

Web: hotel-zvon.hotel.cz/

Další související informace

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, srovnání, porovnání – Uzavřete si havarijní pojištění po internetu a ušetříte. Srovnání havarijního pojištění různých pojišťoven probíhá online pomocí kalkulačky během sekund a Vy můžete mít havarijní pojištění sjednané během několika minut.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.