+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grund Resort wellness hotel Krkonoše

Klíčová slova: hotel, ubytování, wellness, restaurace, ubytovácí

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: Čtyřhvězdičkový hotel Grund Resort nabízí špičkové služby pro Váš pobyt v Krkonoších - ubytování, restaurace, 18ti jamkové golfové hřiště, profesionální wellness i wellness víkendy. Přijeďte si užít.

Web: www.grundresort.cz

Další související informace

Hotel OTAVARENA

hotel, ubytování, penzion, písek, otavarena – OtavArena se nachází v klidném prostředí městského sportovního areálu. Je umístněn jen několik stovek metrů od centra města v klidové zóně s ideálními pěšími a cyklistickými trasami. Vhodný jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinou rekreaci. Ubytování ve dvaceti dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, sat, telefonem a sociálním zařízením.V objektu se nachází restaurace.

Penzion Hradec Králové

penzion, ubytování, restaurace, levné ubytování, H – Rodinná restaurace a penzion U Rúže Hradec Králové vám nabízí levné a přesto pěkné ubytování s možností vydráždit chuťové buňky z našich jídel v naší restauraci na maximum. Hradec Králové vám nabízí levné a přesto pěkné ubytování s možností vydráždit chuťové buňky z našich jídel v naší restauraci na maximum.

Načítání trvalo 0.1497 sekund.