+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grund Resort wellness hotel Krkonoše

Klíčová slova: hotel, ubytování, wellness, restaurace, ubytovácí

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: Čtyřhvězdičkový hotel Grund Resort nabízí špičkové služby pro Váš pobyt v Krkonoších - ubytování, restaurace, 18ti jamkové golfové hřiště, profesionální wellness i wellness víkendy. Přijeďte si užít.

Web: www.grundresort.cz

Další související informace

Hotel Zvíkov

hotel, ubytování, rezervace, Zvíkov, hotel Písek – Hotel se nachází na břehu Orlického jezera, na soutoku řek Vltavy a Otavy, v blízkosti hradu Zvíkova a zámku Orlíku. Nabízíme 27 komfortních pokojů s koupelnou(sprchou), WC, telefonem s přímou volbou, TV a 14 bungalovů se sprchou, WC, verandou, elektrickým topením, ledničkou, konvicí. U objektu velké parkoviště, dále vlastní krytý bazén, sauna, biliár, šipky, ruské kuželky a petanque, sportovní areál s tenisovým kurtem a volejbalovým hřištěm.

Penzion a restaurant U Méďů

Lipno, Hochficht, ubytování, wellness, penzion – Nabízíme wellness pobyty na Lipně pro jednotlivce i skupiny. WiFi připojení po celém penzionu zdarma. Zimní týdenní pobyty s lyžováním v areálu Hochficht.Nabízíme wellness pobyty na Lipně pro jednotlivce i skupiny. WiFi připojení po celém penzionu zdarma. Zimní týdenní pobyty s lyžováním v areálu Hochficht.

Luxusní hotel Hoffmeister

hotel, luxusni, restaurace, spa, wellness, praha – Hotel Hoffmeister Praha - Romanticky hotel v pražském podhrad. íHotel Hoffmeister, hotel inspirovaný romantikou Staré Prahy vyniká jedinečnou polohou. Je umístěn na úpatí Starých zámeckých schodů, pár min chůze je Staré město, Karlův most a Pražský hrad. Všechny historické skvosty jsou tak od hotelu dostupné příjemnou procházkou. Navíc Praha není jen historická, je i romantická.

Načítání trvalo 0.3005 sekund.