+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Harrachov ubytování - Sommerová

Klíčová slova: Sommerová,Harrachov,pension,penzion

E-mail: somerova@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2013

Popis: Pension s ubytováním v Harrachově se nachází blízko centra ve velmi klidné a tiché části Harrachova, u potoka, v těsné blízkosti lesoparku a cca. 150m od hlavní komunikace. Ubytování v moderně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Parkoviště u domu zdarma. V okolí pensionu naleznete mnoho druhů letní i zimní zábavy.

Web: www.pensionsommerova.cz

Další související informace

Penzion Klondajk ubytování Harrachov

Penzion,Klondajk,ubytování,Harrachov,ubytovani – Penzion Klondajk poskytuje příjemné ubytování v horském prostředí Krkonoš. Disponuje 4 velkými dvoulůžkovými pokoji s 2 přistýlkami a 1 apartmánem pro 2+3 osoby. Každý z pokojů má v základním vybavení sociální zařízení.

Penzion U Štěrbů

penzion,ubytování,levné ubytování,rybaření,pension – * nově postavená vila se nachází 800 m od okraje malé obce Dlouhá Lhota na Táborsku * objekt je postaven přímo u lesa a zaručuje klidnou a příjemnou rekreaci * penzion se skládá ze dvou shodných částí s vlastními vchody * každá část má kapacitu 5 lidí a pronajímá se samostatně * vydlážděné parkoviště přímo u penzionu * k penzionu patří otevřený pozemek s vlastním rybníkem a možností sportovního rybaření * přilehlé lesy jsou ideální k relaxaci a houbaření * nedaleko se nachází cyklostezka, nabízíme možnost zapůjčení kol

Ubytování Český Krumlov -

hotel,pension,penzion,Český Krumlov,ubytování – Hotely, penziony a další ubytování v Českém Krumlově. Vyhledávání ubytovacích zařízení dle ceny, počtu osob a termínu. On-line rezervace ubytování a poptávka ubytování přímo do hotelu. Hledáte nejlevnější či nejluxusnější ubytovací zařízení v Českém Krumlově? Ubytování Český Krumlov - Váš seznam ubytování v regionu Českého Krumlova.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.