+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Harrachov ubytování - Sommerová

Klíčová slova: Sommerová,Harrachov,pension,penzion

E-mail: somerova@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2013

Popis: Pension s ubytováním v Harrachově se nachází blízko centra ve velmi klidné a tiché části Harrachova, u potoka, v těsné blízkosti lesoparku a cca. 150m od hlavní komunikace. Ubytování v moderně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Parkoviště u domu zdarma. V okolí pensionu naleznete mnoho druhů letní i zimní zábavy.

Web: www.pensionsommerova.cz

Další související informace

Penzion u Rechů ubytování

Penzion,u,Rechů,ubytování,Blansko,u,Rechu,ubytova – Penzion U Rechů se nachází na okraji malého města v rozlehlé zahradě s krásným výhledem. Odtud můžete podnikat výlety po okolí či navštívit jeskyně. Penzion U Rechů nabízí k ubytování 2 až 3 lůžkové pokoje

Penzion Bájo ubytování Ch

Penzion,Bájo,ubytování,Cheb,Bajo,ubytovani – Penzion Bájo hostům poskytuje moderní a klidné ubytování ve 4 pokojích a ve 2 apartmánech. Rozložení pokojů je apartmán se 4 lůžky s televizorem se satelitním příjmačem, vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyní.

Ubytování Český Krumlov -

hotel,pension,penzion,Český Krumlov,ubytování – Hotely, penziony a další ubytování v Českém Krumlově. Vyhledávání ubytovacích zařízení dle ceny, počtu osob a termínu. On-line rezervace ubytování a poptávka ubytování přímo do hotelu. Hledáte nejlevnější či nejluxusnější ubytovací zařízení v Českém Krumlově? Ubytování Český Krumlov - Váš seznam ubytování v regionu Českého Krumlova.

Načítání trvalo 0.3409 sekund.