+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Harrachov ubytování - Sommerová

Klíčová slova: Sommerová,Harrachov,pension,penzion

E-mail: somerova@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2013

Popis: Pension s ubytováním v Harrachově se nachází blízko centra ve velmi klidné a tiché části Harrachova, u potoka, v těsné blízkosti lesoparku a cca. 150m od hlavní komunikace. Ubytování v moderně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Parkoviště u domu zdarma. V okolí pensionu naleznete mnoho druhů letní i zimní zábavy.

Web: www.pensionsommerova.cz

Další související informace

Pension a vinárna Gibbon

ubytování,pension,penzion,Jindřichův Hradec,hotel – Nabízíme levné ubytování v rodinném penzionu v blízkosti centra Jindřichova Hradce v Jižních čechách. Penzion je vhodný pro pracovníky firem i pro rodinnou rekreaci. Penzion Gibbon má kapacitu 12 lůžek.

Penzion A. V. Pension Pra

Penzion,A.,V.,Pension,Praha,ubytování,Praha,4-Cho – Hostům je k dispozici osm dvou až tří-lůžkových pokojů. Maximální kapacita s přistýlkami je 20 lidí (optimum 16 lidí). V letním období je v zahradě k dispozici pro osvěžení bazén a posezení na terase. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu.

Apartmány Hut v Harrachov

ubytování,harrachov,apartmány,penzion – Nově postavený rodinný dům se třemi apartmány se nachází v klidné lokalitě Harrachova, přímo u lesa a přitom jen 15 minut od centra. Naše apartmány jsou moderně zařízené. V létě je možnost přímo u domu využít grilování, nebo táborové ohně a pro děti je tu dětské hřiště. V zimě můžete přímo od domu vyjet na běžkách a máte na výběr z několika tratí.

Načítání trvalo 0.3727 sekund.