+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Harrachov ubytování - Sommerová

Klíčová slova: Sommerová,Harrachov,pension,penzion

E-mail: somerova@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2013

Popis: Pension s ubytováním v Harrachově se nachází blízko centra ve velmi klidné a tiché části Harrachova, u potoka, v těsné blízkosti lesoparku a cca. 150m od hlavní komunikace. Ubytování v moderně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Parkoviště u domu zdarma. V okolí pensionu naleznete mnoho druhů letní i zimní zábavy.

Web: www.pensionsommerova.cz

Další související informace

Penzion A. V. Pension Pra

Penzion,A.,V.,Pension,Praha,ubytování,Praha,4-Cho – Hostům je k dispozici osm dvou až tří-lůžkových pokojů. Maximální kapacita s přistýlkami je 20 lidí (optimum 16 lidí). V letním období je v zahradě k dispozici pro osvěžení bazén a posezení na terase. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu.

Penzion Patrik a Filip ub

Penzion,Patrik,a,Filip,ubytování,Harrachov,ubytov – Ubytovací kapacita je 30 lůžek. V penzionu je 11 pokojů, z toho dva apartmány. Pokoje jsou dvou až pětilůžkové, s možností přistýlky. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení se sprchovými kouty a televizi se satelitem. Nově postavený penzion nabízí také společenskou místnost s kulečníkem a posezením, místnost k podávání snídaní a saunu.

Penzion U Mikulinců

ubytování,mikulov,penzion,pension,Pálava,Morava – Ubytování v rodinném penzionu na slunné Jižní Moravě ve městě Mikulov. Pokoje jsou 2-lůžkové s možností 2 přistýlek pro děti a 1 apartmánový 2-4 lůžkový s balkonem. Všechny pokoje mají chodbičku, vlastní soc. zařízení + sprchový kout, Tv s USB, okno. Společná plně vybavená kuchyň s jídelním stolem. Pro malé děti půjčujeme zdarma cestovní postýlku. Kapacita penzionu je 15 lidí. Penzion má internetové připojení (WiFi).

Načítání trvalo 0.2881 sekund.