+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Herlikovice-eden.cz

Klíčová slova: Ubytování Herlíkovice, pension, ubytovna, penzion,

E-mail: links@wpj.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2013

Popis: Hotel i ubytovna EDEN se nachází přímo v nově zmodernizovaném ski areálu Herlíkovice-Benecko nedaleko města Vrchlabí ve směru na Špindlerův Mlýn. Je situován zhruba 3 km od města Vrchlabí a nedaleko ski areálu Špindlerův Mlýn. Naše ubytování doporučujeme především milovníkům lyžování všech věkových kategorií.

Web: herlikovice-eden.cz

Další související informace

AMI penzion u BVV v Brně

Brno, penzion, pension, apartmán přímo u BVV, – Rodinný penzion nabízející ubytování v městské části Brno-střed ve vyhledávané vilové čtvrti pár minut chůze od areálu BVV-brněnského výstaviště a centra města. Komfortně vybavené pokoje, wi-fi internet na pokojích, plazmové televizory se satelitem a DVD, minilednička/minibar, pokoje s terasami, možnost vlastního vaření-plně vybavená kuchyně k dispozici, venkovní posezení s obsluhou za hezkého počasí. Snadná dostupnost Masarykovy univerzity a jejich brněnských fakult. Možnost dlouhodobějšího a levného ubytování v Apartmánu Koniklecová v těsné blízkosti BVV.

Penzion a restaurant U me

ubytování, ubytovani, restaurace, penzion, pension – Penzion a restaurant U medvěda je rodinný penzion s restaurací v typicky Krušnohorské vesničce s bohatou historií, který Vám skýtá nesčetně možností pro příjemně strávený čas. Svou polohou nabízí rozmanité činnosti pro své hosty. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské hřiště v bezprostřední blízkosti, milovníci sportu širokou škálu možných venkovních aktivit a ti, jež si zkrátka chtějí odpočinout, jistě nadchnou přírodní krásy nebo nedaleké lázně. Ať už hledáte místo kde relaxovat a načerpat nové síly, nebo místo kde můžete aktivně strávit svou dovolenou Penzion a restaurace U medvěda pro Vás bude vhodnou volbou.

Penzion Říše Jižní Čechy

ubytování, penzion, Třeboň, Třeboňsko, ubytování, – Pro aktivní cykloturisty jsme připravili především pohodlné ubytování a úschovu kol pod střechou u penzionu. Zdarma jsou Vám k dispozici letáky s doporučenými cyklotrasami. Rádi Vám také zapůjčíme cyklomapy a další informační materiály.

Načítání trvalo 0.3155 sekund.