+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinové apartmány Flóra,

Klíčová slova: hodinové apartmány flóra

E-mail: sluzby.obyvatelstvu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2011

Popis: Nabízíme hodinové apartmány Flóra, které se nachází přímo v centru Prahy u stanice metra Flóra. Vybavení DVD/TV, filmy, rádio/MP3 přehrávač, větrák, sprchový kout a WC, župany, lůžkoviny a ručníky vždy čisté, připravené pro každého hosta.

Web: www.hodinove-apartmany-flora.iplace.cz

Další související informace

Adria databanka

Chorvatsko apartmány – Specialista na ubytování v Chorvatsku a Slovinsku.

Dovolená Chorvatsko

dovolená, ubytování, apartmány – Dovolená Chorvatsko s apartmánovým ubytováním u pláže. Na výběr jsou stovky domů a apartmánů s jednoduchým vyhledáváním a online rezervačním systémem. Luxusní apartmánové ubytování pro náročné i levné dovolenkové pobyty. Dovolená Chorvatsko i se pejskem.

Apartmány Gráf v Chýni

Apartmány Gráf,ubytování v Chýni – Nové zařízené apartmány,bezpečný parking, dobrá dostupnost do historického centra, poblíž golfové hřiště, tenisová hala, velká nákupní centra. Zajímavé výlety do okolí : Karlštejn - Koněprusy - Křivoklátsko - Beroun Aparmány Gráf nabízí pohodlné ubytování v kompletně vybavených apartmánech v obci Chýně - Praha západ, na rozhraní Prahy 6 a Prahy 5. Naše apartmány poskytují příjemné zázemí všem, kteří se rozhodnou trávit čas mimo ruch .

Načítání trvalo 2.3059 sekund.