+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinové apartmány Flóra,

Klíčová slova: hodinové apartmány flóra

E-mail: sluzby.obyvatelstvu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2011

Popis: Nabízíme hodinové apartmány Flóra, které se nachází přímo v centru Prahy u stanice metra Flóra. Vybavení DVD/TV, filmy, rádio/MP3 přehrávač, větrák, sprchový kout a WC, župany, lůžkoviny a ručníky vždy čisté, připravené pro každého hosta.

Web: www.hodinove-apartmany-flora.iplace.cz

Další související informace

Apartmány Helena Žiaková v Nových Hradech

Apartmány Helena Žiaková ,ubytování v Nových – Nabízíme Vám ubytování v rodinném penzionu Apartmány Helena Žiaková , který se nachází v historické části města Nové Hrady. Samotný penzion Apartmány Helena Žiaková je umístěn v nově zrekonstruované starobylé budově, kde příjemnou atmosféru vytváří vhodná kombinace historie a moderního designu.Penzion Apartmány Helena Žiaková má kapacitu 25 osob a nabízí 6 apartmánů, z toho apartmány 1. a 2. jsou ve stylu romantika pod klenbami č. 3 a 4 holandské apartmány s vůní dřeva a apartmány 5. a 6. styl Mexiko. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, ložnici a kuchyň vybavenou lednicí, sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Samozřejmostí je WIFI internetové připojení.Stravování v penzionu Apartmány Helena Žiaková je vlastní, nebo můžete navštívit restaurace v blízkém okolí. Nabízíme možnost dokoupení snídaní (70 Kč). Součástí penzionu je dobře zásobená vinotéka.Penzion Apartmány Helena Žiaková nabízí služby kosmetického a masážního salonu (možnost zakoupení wellness víkendu), zapůjčení společenských her, zapůjčení kol (100 Kč osoba/den), k dispozici je společenská místnost a knihovna. V penzionu je rovněž prostor pro úschovu kol. Pobyt zvířete je možný po předchozí domluvě, cena 50 Kč za noc.

Ubytování a restaurace Na

Ubytování Jeseníky, apartmány Jeseníky, ubytování – Restaurace Na Rychtě vám nabízí ideální bezstarostnou dovolenou pro rodiny nebo skupiny přátel. Nabídka ubytování v Lipové-lázních v útulných apartmánech a stravování v místní restauraci s bohatou nabídkou domácí české kuchyně.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.