+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinové apartmány Flóra,

Klíčová slova: hodinové apartmány flóra

E-mail: sluzby.obyvatelstvu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2011

Popis: Nabízíme hodinové apartmány Flóra, které se nachází přímo v centru Prahy u stanice metra Flóra. Vybavení DVD/TV, filmy, rádio/MP3 přehrávač, větrák, sprchový kout a WC, župany, lůžkoviny a ručníky vždy čisté, připravené pro každého hosta.

Web: www.hodinove-apartmany-flora.iplace.cz

Další související informace

Ubytování Luhačovice

Ubytování, Luhačovice, Apartmány – Apartmány Luhačovice Kolonáda nabízejí ubytování v Luhačovicích v soukromí luxusních dvoulůžkových apartmánů s možností přistýlky. Malebné lázeňské město Luhačovice leží na jižní Moravě. Mimo léčebných pobytu nabízí Lázně Luhačovice také pobyty k odpočinku a relaxaci.

Apartmány Zvonička

Apartmány Zvonička, ubytování, apartmán – Horský penzion Zvonička najdete v Krkonoších v Peci pod Sněžkou přímo na běžecké magistrále mezi Černou horou (2 km) a Pecí pod Sněžkou (3 km). Stojí v nadmořské výšce 1150 m a v III. ochranném pásmu Krkonošského národního parku. Od Zvoničky je ideální nástup na horské túry na běžkách i pěšky. Hřebenová trasa vede kolem Zvoničky, pokračuje na Chatu na rozcestí, Výrovku, Luční boudu a dále na Sněžku nebo Špindlerovu boudu.

Pushkin APARTMENTS v Praze

Apartmány Puškin,ubytování v – Apartmány Puškin disponuje 14 plně vybavenými, 1,2,3 4 a 6 lůžkovými apartmány, které zaujmou každého najen svým prostorem, ale i kvalitou a cenou. Máme apartmány pro jednotlivce či páry, ale též pro celou rodinu či business ubytování – pokoje uzpůsobené pro potřeby obchodních cestujících.Všechny naše apartmány jsou plně vybaveny a disponují:kuchyní,televizí,lednicí,sociálním zařízením a koupelnou,Každý apartmán je přizpůsoben tak, aby naprosto splňoval všechna Vaše přání a požadavky,

Načítání trvalo 0.0742 sekund.