+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinový hotel 1P

Klíčová slova: Hodinový hotel, Praha, Milenecký Azyl, apartmány,

E-mail: hotel5p@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2012

Popis: Představujeme Vám luxusní nově zrekonstruovaný hodinový hotel 1P - Praha 1. Hodinový hotel 1P je zařazen do kategorie 5ti hvězdičkových hotelů. Hodinový hotel 1P nabízí hodinové diskrétní zázemí pro páry, milence, jedince… V hodinovém hotelu 1P Praha se o Vás bude starat naše non - stop recepce u baru, kde si můžete vybrat ze široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. Dále Vám nabízíme službu zvanou romantické večery, kdy Vám speciálně připravíme pokoj (růže, občerstvení), tato služba požaduje zálohu předem.

Web: www.hodinovy-hotel-1p.iplace.cz/

Další související informace

Chorvatsko - ubytování v

Chorvatsko, levné, ubytování, soukromí, apartmány – Levné a kvalitní ubytování v soukromí - ve vile v Tribunji, okres Šibenik. Nově zařízené apartmány pro 2-6 osob. Posezení na dvorku. V okolí výběr pláží a možností na skvělé výlety. Parkování u vily, nakupování přímo v obci. Seriózní a příjemné jednání.

Luxusní rekreační domy

luxus, luxusní, rekreační domy, chaty, chalupy, – Luxusní rekreační domy na pronájem v Itálii, Chorvatsko, Francie, Španělsko, Švýcarsko. Itálie, Řecko, Chorvatsko, Španělsko s luxusním ubytováním v luxusních rekreačních domech s bazénem u moře a na horách.

Zoznamtour.sk

ubytovanie, atrakcia, – Inzertný infoweb o ubytovaní, turistických atrakciách a turizme na Slovensku.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.