+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinový hotel 1P

Klíčová slova: Hodinový hotel, Praha, Milenecký Azyl, apartmány,

E-mail: hotel5p@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2012

Popis: Představujeme Vám luxusní nově zrekonstruovaný hodinový hotel 1P - Praha 1. Hodinový hotel 1P je zařazen do kategorie 5ti hvězdičkových hotelů. Hodinový hotel 1P nabízí hodinové diskrétní zázemí pro páry, milence, jedince… V hodinovém hotelu 1P Praha se o Vás bude starat naše non - stop recepce u baru, kde si můžete vybrat ze široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. Dále Vám nabízíme službu zvanou romantické večery, kdy Vám speciálně připravíme pokoj (růže, občerstvení), tato služba požaduje zálohu předem.

Web: www.hodinovy-hotel-1p.iplace.cz/

Další související informace

Ubytovanilevne.eu

Ubytování, hotely, penziony, apartmány, chaty – Katalog ubytování všech typů, jako jsou hotely, penziony, chaty, chalupy, apartmány a spousta dalších v České Republice a na Slovensku. Možnost výběru dle mnoha kritérií s kontakty přímo na majitele či provozovatele objektů.

Hodinový Hotel Praha

Hodinový hotel, Milenecký Azyl, sex, eskort Praha, – Hodinový Hotel, 4p nebo Milenecký Azyl chcete-li, najdete v centru Prahy v ulici Svatoslavova č.p.19 v Nuslích. Diskrétní prostředí pro Vaše intimní chvíle! Nabízíme prostorné a zároveň útulné pokoje pro páry, milence, kamarády..

Milenecký azyl 1P Praha 1

Hodinový hotel, Praha, Milenecký Azyl, apartmány, – Milenecký azyl 1P nabízí luxusní 5ti hvězdičkové ubytování hodinového typu. K ubytování nabízíme tři standardně vybavené zrekonstruované pokoje, nebo nový pětihvězdičkový luxusní apartmán. Ubytování je určeno pro milence, páry, jedince a skupiny, které hledají soukromí pro nerušené chvíle. Ubytování v mileneckém azylu 1P zaručuje diskrétnost, čisté a pohodlné prostředí za skvělé ceny. Rezervace můžete provádět non-stop včetně víkendů. Dále nabízíme non-stop barovou službu - rozsáhlá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Navíc nabízíme službu romantické večery, kdy Vám za předem složenou zálohu připravíme pokoj (růže, občerstvení). Budeme se těšit na Vaši návštěvu, milenecký azyl 1P!

Načítání trvalo 0.3677 sekund.