+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinový hotel Láska

Klíčová slova: hodinový hotel, milenecký azyl, azyl pro milence

E-mail: hotel.laska@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2012

Popis: Hodinový hotel V Lesíčku nabízí pohodlné a diskrétní ubytování. Ubytování v hodinovém hotelu V Lesíčku je určeno pro páry, jedince i více početné skupiny, které vyžadují soukromí a pohodlí. V.I.P. pokoj nabízí vířivou vanu Whirlpool a saunu. V hodinovém hotelu V lesičku můžete využít také barové služby s pestrou nabídkou alko i nealko nápojů. Před Vaší návštěvou doporučujeme rezervace pokojů z důvodů kapacity.

Web: www.hodinovy-hotel-laska.mypage.cz/

Další související informace

Hodinový Hotel Praha

Hodinový hotel, Milenecký Azyl, sex, eskort Praha, – Hodinový Hotel, 4p nebo Milenecký Azyl chcete-li, najdete v centru Prahy v ulici Svatoslavova č.p.19 v Nuslích. Diskrétní prostředí pro Vaše intimní chvíle! Nabízíme prostorné a zároveň útulné pokoje pro páry, milence, kamarády..

Milenecký azyl 1P Praha 1

Hodinový hotel, Praha, Milenecký Azyl, apartmány, – Milenecký azyl 1P nabízí luxusní 5ti hvězdičkové ubytování hodinového typu. K ubytování nabízíme tři standardně vybavené zrekonstruované pokoje, nebo nový pětihvězdičkový luxusní apartmán. Ubytování je určeno pro milence, páry, jedince a skupiny, které hledají soukromí pro nerušené chvíle. Ubytování v mileneckém azylu 1P zaručuje diskrétnost, čisté a pohodlné prostředí za skvělé ceny. Rezervace můžete provádět non-stop včetně víkendů. Dále nabízíme non-stop barovou službu - rozsáhlá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Navíc nabízíme službu romantické večery, kdy Vám za předem složenou zálohu připravíme pokoj (růže, občerstvení). Budeme se těšit na Vaši návštěvu, milenecký azyl 1P!

Načítání trvalo 0.0655 sekund.