+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinový Hotel Praha

Klíčová slova: Hodinový hotel, Milenecký Azyl, sex, eskort Praha,

E-mail: hotel5p@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Hodinový Hotel, 4p nebo Milenecký Azyl chcete-li, najdete v centru Prahy v ulici Svatoslavova č.p.19 v Nuslích. Diskrétní prostředí pro Vaše intimní chvíle! Nabízíme prostorné a zároveň útulné pokoje pro páry, milence, kamarády..

Web: hodinovy-hotel.mypage.cz/

Další související informace

Penzion U Mikulinců

ubytování v Mikulově,Mikulov,Sedlec u Mikulova, – Ubytování v rodinném penzionu na slunném jihu Moravy ve městě Mikulov. Penzion má vlastní vstup , parkoviště, úschovnu jízdních kol, společnou kuchyň, venkovní posezení. V objektu je možné zdarma využít bezdrátový internet (Wi-Fi).

RE/MAX Horizont

realitní kancelář, realitní makléř, prodej domů, – Pražská realitní kancelář RE/MAX Horizont zprostředkovává prodej bytů, domů a pozemků nejen v oblasti Prahy, ale v celé České republice. U nás pracují pouze certifikovaní realitní makléři, kteří patří mezi profesionály na trhu.

Hodinový hotel 1P

Hodinový hotel, Praha, Milenecký Azyl, apartmány, – Představujeme Vám luxusní nově zrekonstruovaný hodinový hotel 1P - Praha 1. Hodinový hotel 1P je zařazen do kategorie 5ti hvězdičkových hotelů. Hodinový hotel 1P nabízí hodinové diskrétní zázemí pro páry, milence, jedince… V hodinovém hotelu 1P Praha se o Vás bude starat naše non - stop recepce u baru, kde si můžete vybrat ze široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. Dále Vám nabízíme službu zvanou romantické večery, kdy Vám speciálně připravíme pokoj (růže, občerstvení), tato služba požaduje zálohu předem.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.