+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Holiday Czech1

Klíčová slova: ubytování,hotely,penziony

E-mail: holiday@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2007

Popis: Katalog ubytování v ČR a SR

Web: www.holiday-czech1.cz

Další související informace

PENZION KORUNA

ubytování,znojmo,nový šaldorf,havraníky,penziony, – Nově zrekonstruovaný penzion se nachází na samé hranici národního parku Poddyjí, v krásné a klidné vesničce Havraníky vzdálené 5km od Znojma a 2 km od státní hranice s Rakouskem. Náš penzion nabízí kvalitní ubytování jak pro skupinym cyklistů tak pro jedince nebo rodiny s dětmi. Nabízíme vlastní parkoviště, uschovnu kol, zahradní posezení s grilem. Cena ubytování již od 300,-/osoba/noc.

Ubytování v Praze

Ubytování v Praze,Praha,Ubytování,Hotely – Hotely a ubytování v Praze a celé České Republice Rezervační systém www.praha.cz nabízí ubytování v Praze a celé České republice. Vyberte si z aktuální nabídky hotelů, penzionů, rekreačních a lázeňských zařízení.

Hotel Spa Hotel Ulrika ub

Hotel,Spa,Hotel,Ulrika,ubytování,Karlovy,Vary,uby – SPA hotel Ulrika je čtyřhvězdičkový hotel situovaný v centru nejznámějšího lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti nejvýznamnějších kolonád Mlýnská, Vřídelní a Tržní. Navštivte toto úžasné místo, kde na Vás dýchne historie splívající se s modernem.

Načítání trvalo 0.2662 sekund.