+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chalupa Trojanka

Klíčová slova: chalupa, ubytování, Trojanovice, Pustevny Beskydy

E-mail: info@chalupatrojanka.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2011

Popis: Horská chalupa Trojanka nabízí ubytování v obci Trojanovice (část Ráztoka, Pustevny) uprostřed Beskyd. Kapacita zařízení je 12 osob. Vybavení chalupy: 4 pokoje, kuchyň, herna s barem, malá tělocvična, 2 koupelny, 2 WC, SAT TV. V blízkosti chalupy se nachází největší lanové centrum v ČR - Tarzanie.

Web: chalupatrojanka.cz

Další související informace

Pension Easy Journey

Pension Easy Journey, ubytovani, penzion – Pension naleznete v těsné blízkosti historického centra Prahy, nedaleko největšího nákupního a zábavního centra &#8222;Nový Smíchov&#8220;, 300 m od stanice metra &#8222;Anděl&#8220;.<p> Hostům jsou k dispozici jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje a 2 apartmá (pro 5 až 6 osob). Celková kapacita pensionu je 48 lůžek. Pension Easy Journey má také svůj dvůr a zahrádku, kam mají naši hosté volný přístup.

Hotel Petr

Hotel Petr, hotel, ubytovani – V hotelu se prakticky žádný pokoj nepodobá jinému pokoji. Nabízíme ubytování v designově a zařízením neobvyklých pokojích. K službám hostů se nabízí 18 pokojů ve čtyřech kategoriích. Hotel Petr vám také může zajistit léčení v lázeňském komplexu &#8222;Alžbětiny lázně&#8220;.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.