+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata Amadeus

Klíčová slova: Horská chata Amadeus, chalupa, ubytování

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2011

Popis: Rodinný penzion Amadeus se nachází v Krušných horách v obci Abertamy , asi 20 km od Karlových Varů. Leží v nadmořské výšce 950 m nad mořem. Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, celkem, včetně přistýlek je u nás k dispozici 18 lůžek. Můžete využít i zařízenou kuchyň, společenskou místnost s krbem a TV + DVD. Sociální zařízení v každém patře. Děti do 2 let věku ubytováváme zdarma.

Web: chata-amadeus.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Brixen

Penzion Brixen, penzion, ubytovani – Ubytovací kapacita penzionu je 42 lůžek, snídaně je rozšířená kontinentální. Pokoje jsou rozděleny na: * 1 jednolůžkový * 9 dvoulůžkových * 1 třílůžkový * 20 přistýlek. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Penzion Na Sluníčku

Penzion Na Sluníčku, penzion, ubytovani – Hosrká chata Na Sluníčku v obci Mariánská, nacházící se 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru v sedle mezi Vlčím hřbetem 901 (m.n.m.) a hřebenem (933 m.n.m.), uprostřed hlubokých lesů a horských luk. Tato poloha, stranou hlavních silničních tahů, dává této lokalitě charakteristický klid a pohodu. U nás si opravdu odpočinete.

Hotel Na Kocandě

Hotel Na Kocandě, hotel, ubytovani – Náš hotel nabízí hostům k ubytování nově zrekonstruované a komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, ale také levnějšíi pokoje se společným sociálním zařízením. Parkování pro hotelové hosty ve dvoře či na zahradě za branou - kapacita cca 40 aut. Domácí zvíře je povoleno na základě předběžné dohody (pouze však do nižší kategorie ubytování) bez poplatku.

Načítání trvalo 0.2934 sekund.