+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata Amadeus

Klíčová slova: Horská chata Amadeus, chalupa, ubytování

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2011

Popis: Rodinný penzion Amadeus se nachází v Krušných horách v obci Abertamy , asi 20 km od Karlových Varů. Leží v nadmořské výšce 950 m nad mořem. Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, celkem, včetně přistýlek je u nás k dispozici 18 lůžek. Můžete využít i zařízenou kuchyň, společenskou místnost s krbem a TV + DVD. Sociální zařízení v každém patře. Děti do 2 let věku ubytováváme zdarma.

Web: chata-amadeus.penzion.cz/

Další související informace

Hotel Petr

Hotel Petr, hotel, ubytovani – V hotelu se prakticky žádný pokoj nepodobá jinému pokoji. Nabízíme ubytování v designově a zařízením neobvyklých pokojích. K službám hostů se nabízí 18 pokojů ve čtyřech kategoriích. Hotel Petr vám také může zajistit léčení v lázeňském komplexu „Alžbětiny lázně“.

MC Limon

MC Limon, hotel, ubytovani – Hotel prošel celkovou rekonstrukcí a v současné době poskytuje ubytování v 6 pokojích a 7 apartmánech. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí (některé s ozvučením dolby surround), digitálním satelitním přijímačem, telefonem, minibarem a pracovním stolem. Vysokorychlostní připojení na internet je pro hosty na každém pokoji zdarma. Na apartmánech je možné si vybrat rovněž mezi vanou, sprchovým koutem či kuchyní. Většina pokojů a apartmánů jsou vybaveny klimatizací.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.