+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata Amadeus

Klíčová slova: Horská chata Amadeus, chalupa, ubytování

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2011

Popis: Rodinný penzion Amadeus se nachází v Krušných horách v obci Abertamy , asi 20 km od Karlových Varů. Leží v nadmořské výšce 950 m nad mořem. Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, celkem, včetně přistýlek je u nás k dispozici 18 lůžek. Můžete využít i zařízenou kuchyň, společenskou místnost s krbem a TV + DVD. Sociální zařízení v každém patře. Děti do 2 let věku ubytováváme zdarma.

Web: chata-amadeus.penzion.cz/

Další související informace

Hotel Na Kocandě

Hotel Na Kocandě, hotel, ubytovani – Náš hotel nabízí hostům k ubytování nově zrekonstruované a komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, ale také levnějšíi pokoje se společným sociálním zařízením. Parkování pro hotelové hosty ve dvoře či na zahradě za branou - kapacita cca 40 aut. Domácí zvíře je povoleno na základě předběžné dohody (pouze však do nižší kategorie ubytování) bez poplatku.

Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora, hotel, ubytovani – Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.