+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata Jarmilka

Klíčová slova: Horská chata Jarmilka

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: Horská chata Jarmilka je po celkové rekonstrukci. Nabízí ideální možnost pro příjemnou rodinnou dovolenou nejen s malými dětmi. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Na všech pokojích je k dispozici LCD televize, pohovka nebo křesla, na většině pokojů je možnost bezdrátového připojení k internetu. Připojení je možné také v obou našich restauracích.

Web: horska-chata-jarmilka.hotel.cz/

Další související informace

Horská chata Ostrá

Horská chata Ostrá, ubytování, chata – Pokud hledáte místo k rekreaci, odpočinku na víkend, týden, nebo jenom nocleh v lůně Beskyd, dovedly Vás kroky virtuálním světem internetu právě na to správné místo. Horská chata Ostrá se nachází v samotném srdci Beskyd, v krásném a klidném prostředí přímo pod úpatím hory, podle které nese své jméno. Vzdáleni ruchu měst naleznete zde klid a pohodu při toulkách krásnou přírodou a krajinou.

Horská chata U Sněhuláka

Horská chata U Sněhuláka, penzion, ubytovani – Při rekonstrukci našeho penzionu jsme kladli důraz především na šumavskou tradici, proto je každý pokoj laděn do své barvy a má ve výbavě historickou skříň. Večer ulehnete do pravého českého kanafasu. Horská chata U Sněhuláka má přízemí a podkroví – v přízemí na vás čekají 3 pokoje, dále pak tu máme společnou kuchyňku a společenskou místnost.

Chata Madam

chata madam,ubytovanie slovenský raj – Chata Madam je situovaná v malebnej horskej okrajovej oblasti Slovenského raja v Poráčskej doline. Objekt sa nachádza pri národnej prírodnej rezervácii Červené skaly. Okolie Vám ponúka dobré možnosti na pešiu a cyklistickú túru do dolín Volovských vrchov. V zimnom období je tu možnosť lyžovania na umelo zasnežovaných lyžiarskych strediskách.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.