+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata na Prašivé

Klíčová slova: Horská chata na Prašivé

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Horská Chata na Prašivé se nachází na vrcholu stejnojmenné hory (706 m.n.m.), obklopená nádhernou přírodou cca 6 km od centra obce Vyšní Lhoty. Nabízíme celoroční provoz vhodný zejména pro rodinné rekreace, víkendové pobyty nebo společenské a firemní akce.

Web: naprasive.hotel.cz/

Další související informace

Horská chata Lučanka v Lučanech nad Nisou

Horská chata Lučanka ,ubytování v Lučanech nad – Chata LUČANKA se nachází v CHKO Jizerské hory uprostřed lesů pod rozhlednou Bramberk na Horním Maxově jen 5 km od Jablonce nad Nisou.Chata se nachází mimo komunikaci, a je proto ideální pro klidnou rodinnou rekreaci, pořádání ozdravných pobytů, škol v přírodě, sportovních soustředění, podnikových akcí, školení apod.Nabízí kvalitní levné ubytování s kapacitou 56 lůžek, v krásném prostředí blízko značených turistických cest, cyklotras, 15 min chůze od přírodního koupaliště s občerstvením v Lučanech n.N., 100 m napojení na Jizerskou magistrálu, lyžařský areál Severák vzdálený 3 km. Parkování je možné přímo u chaty.

Kramářova chata na Suchém vrchu Orličky

Kramářova chata na Suchém vrchu,ubytování Orličky – Nově stavěná horská chata na Suchém vrchu (995 m n. m.) navazuje na tradici turistických chat, jež sahá až do roku 1926. Chata nabízí 40 lůžek v sedmi 4-5 lůžkových apartmánech a pěti dvoulůžkových pokojích, restauraci s tradiční českou a evropskou kuchyní v moderním pojetí, 2 salonky, wellness, rozhlednu a rychlé občerstvení. Nabízíme pořádání svateb, společenských a firemních akcí, dále zázemí pro relaxační, turistické a sportovní aktivity .

Chata Na Vojtěchově

Chata Na Vojtěchově – Chata Na Vojtěchově vám nabízí krásné ubytování v klidné a příjemné lokalitě. Budete zde obklopeni nádhernou přírodou a ráno vstávat za zpěvu ptáčků. Chata Na Vojtěchově vám nabízí krásné ubytování v klidné a příjemné lokalitě. Budete zde obklopeni nádhernou přírodou a ráno vstávat za zpěvu ptáčků.

Načítání trvalo 0.0777 sekund.