+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata na Prašivé

Klíčová slova: Horská chata na Prašivé

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Horská Chata na Prašivé se nachází na vrcholu stejnojmenné hory (706 m.n.m.), obklopená nádhernou přírodou cca 6 km od centra obce Vyšní Lhoty. Nabízíme celoroční provoz vhodný zejména pro rodinné rekreace, víkendové pobyty nebo společenské a firemní akce.

Web: naprasive.hotel.cz/

Další související informace

Chata Na Mlýně

Chata Na Mlýně – Chata Na Mlýně leží přímo nad Rešovskými vodopády v krásném údolí Huntavy. Nabízíme Vám dvě kategorie pokojů, lišící se vybavením, cenou a komfortem. Hotelový apartmán, nebo chcete-li rodinný pokoj pro 2+4 osoby, je umístěn v klidnější části domu a skládá se ze dvou samostatných místností propojených chodbičkou s nově zrekonstruovanou koupelnou a WC. Pro méně náročné klienty, skupinové zájezdy a školy máme připraveny pokoje pro 2-6 osob se společným sociálním zařízením.<bR> K dispozici je také restaurace, klubovna, společenská místnost. Venku hřiště, ohniště, vlek. V objektu internet, kulečník, fotbálek, pingpong. Úschova kol a lyží v penzionu.

Horská Chata Picura v Horní Blatné

Horská Chata Picura,ubytování v Horní Blatné – Objekty se nachází poblíž hlavní silnice v Horní Blatné, cca 100m pod kostelem.Horská chalupa se čtyřmi pokoji a stylovou společenskou místností. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC. Ve společenské místnosti jsou krbová kamna, vybavená kuchyňská linka, TV se sateltním příjmem. Připojení k internetu navíc v každém pokoji. V chalupě je přístavek pro bezplatné uložení kol a lyží. Apartmán v rodinném domě: dvojlůžková ložnice, koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem, Sat TV, krbovými kamny a připojením k internetu. Možnost parkování u domu nebo na parkovišti přes ulici.

Horská chata Chow Chow

Horská chata Chow Chow – Jedete na hory a sháníte levné a kvalitní ubytování? Vyzkoušejte naši horskou chatu Chow Chow. Určitě si to zde zamilujete a budete se sem chtíti rok co rok vracet. Jedete na hory a sháníte levné a kvalitní ubytování? Vyzkoušejte naši horskou chatu Chow Chow. Určitě si to zde zamilujete a budete se sem chtíti rok co rok vracet.

Načítání trvalo 0.0506 sekund.