+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata na Prašivé

Klíčová slova: Horská chata na Prašivé

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Horská Chata na Prašivé se nachází na vrcholu stejnojmenné hory (706 m.n.m.), obklopená nádhernou přírodou cca 6 km od centra obce Vyšní Lhoty. Nabízíme celoroční provoz vhodný zejména pro rodinné rekreace, víkendové pobyty nebo společenské a firemní akce.

Web: naprasive.hotel.cz/

Další související informace

Chata Svoboda na Ostravic

Chata Svoboda na Ostravici v Beskydech,chata – Chata Svoboda nabízí ubytování pro rekreační pobyty, dětské skupinové pobyty, ale i pro seniory se slevou v malebné obci Ostravice v Beskydech. Chata poskytuje ubytování pro 64 osob ve 21 pokojích se sprchou a WC s krásným výhledem do údolí Ostravice a na nově vybudovaný golfový areál. Areál chaty je malou oázou klidu s možnostmi aktivního odpočinku pro všechny.

Kramářova chata na Suchém vrchu Orličky

Kramářova chata na Suchém vrchu,ubytování Orličky – Nově stavěná horská chata na Suchém vrchu (995 m n. m.) navazuje na tradici turistických chat, jež sahá až do roku 1926. Chata nabízí 40 lůžek v sedmi 4-5 lůžkových apartmánech a pěti dvoulůžkových pokojích, restauraci s tradiční českou a evropskou kuchyní v moderním pojetí, 2 salonky, wellness, rozhlednu a rychlé občerstvení. Nabízíme pořádání svateb, společenských a firemních akcí, dále zázemí pro relaxační, turistické a sportovní aktivity .

Načítání trvalo 0.0773 sekund.