+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata Na Skalce

Klíčová slova: Krkonoše levné ubytování ubytovací zařízení hory

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2009

Popis: Horská chata Na Skalce se nachází v samém srdci Krkonoš, na nerušeném místě obklopeném lesíky a loukami. Ubytovací zařízení leží v blízkosti střediska a sedačkové lanovky Aldrov,prezidentský expres, a Vurmovky. Na Skalce je možné trávit dovolenou po celý rok, levné ubytování v soukromí ve 3, 4 a 6ti lůžkovém pokoji. Vlastní hospůdka se samoobslužným čepováním piva. Celoroční provoz, možnost sportovního vyžití (turistika) i mimo zimu. Vyražte na hory a zažijte plno krásných chvil.

Web: www.ubytovani-krkonose-sm.cz

Další související informace

Ubytovna Zlín

ubytování Zlín, levné ubytování Zlín, – Ubytovna v blízkosti centra města Zlína nabízí Vám i Vašim zaměstnancům ubytování za výhodných cenových podmínek. K dispozici je 17 pokojů (9 jednolůžkových, 8 dvoulůžkových), vybavená společná kuchyň, možnost připojení TV a soukromé parkoviště.

Penzion Kaťuša, Ramzová - Jeseníky

levné ubytování Jeseníky, penziony Ramzová – http://www.penzionkatusa.czLevné ubytování v Penzionu Kaťuša v obci Ramzová. Lyžování, turistika, cykloturistika v Jeseníkách. V penzionu jsou dvou, tří, čtyřlůžkové pokoje a pětilůžkové studio se sociálním zařízením, TV.

Načítání trvalo 0.0818 sekund.