+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata Na Skalce

Klíčová slova: Krkonoše levné ubytování ubytovací zařízení hory

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2009

Popis: Horská chata Na Skalce se nachází v samém srdci Krkonoš, na nerušeném místě obklopeném lesíky a loukami. Ubytovací zařízení leží v blízkosti střediska a sedačkové lanovky Aldrov,prezidentský expres, a Vurmovky. Na Skalce je možné trávit dovolenou po celý rok, levné ubytování v soukromí ve 3, 4 a 6ti lůžkovém pokoji. Vlastní hospůdka se samoobslužným čepováním piva. Celoroční provoz, možnost sportovního vyžití (turistika) i mimo zimu. Vyražte na hory a zažijte plno krásných chvil.

Web: www.ubytovani-krkonose-sm.cz

Další související informace

Levné ubytovny v Praze

levné ubytování, ubytování v Praze, ubytovny – Sháníte levné a kvalitní ubytování v Praze? Naše webové stránky vám poskytnou nabídku levného ubytování jak pro jednotlivce, tak pro početnější skupiny. Naše ubytovny v Praze vám poskytují možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování.

Ubytování Krkonoše - apar

ubytování krkonoše – V podkroví chaty jsou tři nové apartmány s max. kapacitou 16 osob. V každém apartmánu je zařízená kuchyňka, koupelna, TV. 1. apartmán: 3 pokoje, 6 osob (navíc možnost dvou přistýlek) 2. apartmán: 3 pokoje, 6 osob 3. apartmán: 2 pokoje, 4 osoby, součástí tohoto apartmánu je balkon

Ubytovna TIP

Ubytovna Praha, Ubytování Praha, Levné ubytování v – Ubytovna TIP Praha – naše ubytovna poskytuje levné ubytování v Praze, ubytovna sídlí v lokalitě Praha 9. Ubytovna TIP (Praha) je vhodná pro všechny, kteří hledají levné ubytování v Praze, které je kvalitní. Naše ubytovna je vhodná například k dlouhodobému ubytování zaměstnanců i ke krátkodobému ubytování rodin s dětmi nebo dalších návštěvníků města Praha.

Načítání trvalo 0.0875 sekund.