+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata U Sněhuláka

Klíčová slova: Horská chata U Sněhuláka, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2011

Popis: Při rekonstrukci našeho penzionu jsme kladli důraz především na šumavskou tradici, proto je každý pokoj laděn do své barvy a má ve výbavě historickou skříň. Večer ulehnete do pravého českého kanafasu. Horská chata U Sněhuláka má přízemí a podkroví – v přízemí na vás čekají 3 pokoje, dále pak tu máme společnou kuchyňku a společenskou místnost.

Web: usnehulaka.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Bíců

Penzion U Bíců, penzion, ubytovani – V podkrovní části se nachází 2 dvojlůžkové a jeden třílůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a bez kuchyně. U fitness centra s vířivou vanou a saunou je dvoulůžková garsoniéra s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, TV a lednicí. Na zahradě je krytý nevytápěný bazén o velikosti 7,5m x 3,5 m a terasa s grilovacím zahradním krbem.

Penzion U Vleku Javor

Penzion U Vleku Javor, penzion, ubytovani – Penzion U vleku Javor stojí v blízkosti sedačkové lanovky na Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou. I v zimě oceníte jeho polohu. Prakticky od dveří penzionu je to k nástupní stanici vleku sjezdovky Javor cca 10 metrů. Nachází se prakticky v samém srdci lyžařského areálu s 9 vleky, čtyřsedačkovou lanovkou a 10,5 km sjezdových tratí. V blízkosti penzionu Snowboard Park s překážkami a U rampou. Nejdelší a nejlépe osvětlený svah pro noční lyžování hned před penzionem.

Pension U Hlavičků

Pension U Hlavičků, penzion, ubytovani – Pension U Hlavičků na Malém Semerinku byl postaven přímo pod lesem, 50 m od hlavní silnice směrem na Hrabětice. Skýtá příjemné, nekuřácké prostředí pro vás, vaši rodinu i vašeho čtyřnohého přítele. Součástí penzionu je samostatný salonek pro 15 osob vhodný k pořádání soukromých oslav, večírků a podobně. Kola nebo lyže si uschováte v samostatné místnosti, auto zaparkujete na otevřeném parkovišti hned u budovy.

Načítání trvalo 3.0801 sekund.