+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata U Sněhuláka

Klíčová slova: Horská chata U Sněhuláka, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2011

Popis: Při rekonstrukci našeho penzionu jsme kladli důraz především na šumavskou tradici, proto je každý pokoj laděn do své barvy a má ve výbavě historickou skříň. Večer ulehnete do pravého českého kanafasu. Horská chata U Sněhuláka má přízemí a podkroví – v přízemí na vás čekají 3 pokoje, dále pak tu máme společnou kuchyňku a společenskou místnost.

Web: usnehulaka.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Vlka

Penzion U Vlka, penzion, ubytovani – Penzion U Vlka nabízí ubytování ve dvou, tří až pětilůžkových pokojích s příslušenstvím, TV přijímačem a kabelovou televizí. Penzion se nachází v klidném prostředí poblíž historického centra Českých Budějovic. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Penzion U Kačerů

Penzion U Kačerů, penzion, ubytovani – Rodinný Penzion u Kačerů nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích v hlavní budově. Čtyřlůžkový pokoj sestává ze dvou místností, v jedné jsou palandy. Tento pokoj je vhodný především pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným WC a sprchou. K Penzionu u Kačerů dále náleží chatky 2x 2+3. Tyto chatky jsou vybaveny samostatným WC a sprchou, kuchyňkou, jídelnou.

Penzion U Vleku

Penzion U Vleku, penzion, ubytovani – Penzion U Vleku nabízí jednoduše vybavené podkrovní pokoje pro 3 a 6 osob. Ubytování je vhodné pro nenáročné návštěvníky. Stravování přímo v objektu, bufet s jídelnou, která večer poslouží i jako hospůdka. Sociální zařízení je pro všechny pokoje společné. Pro pobyt malých dětí nevhodné příkré schody, omezený komfort - snad jen na krátkou dobu. Potřebná je také tolerance ruchu restauračního provozu, proto ubytovaným vřele doporučujeme vlastní účast na tomto dění. V objektu je půjčovna a servis lyžařského i snowboardového vybavení.

Načítání trvalo 3.2791 sekund.