+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata U Sněhuláka

Klíčová slova: Horská chata U Sněhuláka, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2011

Popis: Při rekonstrukci našeho penzionu jsme kladli důraz především na šumavskou tradici, proto je každý pokoj laděn do své barvy a má ve výbavě historickou skříň. Večer ulehnete do pravého českého kanafasu. Horská chata U Sněhuláka má přízemí a podkroví – v přízemí na vás čekají 3 pokoje, dále pak tu máme společnou kuchyňku a společenskou místnost.

Web: usnehulaka.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Bíců

Penzion U Bíců, penzion, ubytovani – V podkrovní části se nachází 2 dvojlůžkové a jeden třílůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a bez kuchyně. U fitness centra s vířivou vanou a saunou je dvoulůžková garsoniéra s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, TV a lednicí. Na zahradě je krytý nevytápěný bazén o velikosti 7,5m x 3,5 m a terasa s grilovacím zahradním krbem.

Penzion u Benziny

Penzion u Benziny, penzion, ubytovani – Penzion U Benziny nabízí 11 pokojů, celková kapacita je 30 lůžek včetně 10 přistýlek. Pokoje mají vlastní sprchu se záchodem a TV + SAT. Parkoviště před objektem, k dispozici dvě garáže, které mohou sloužit jako úschovna kol, lyží či aut. Nekuřácká resturace pro 50 osob nabízí klasická hotová česká jídla cca 70kč a minutkovou kuchyň. Kuřácká pivnice pro 40 osob nabízí několik druhů točených piv. Penzion U Benziny má dobrou výchozí polohu pro cyklisty.

Penzion U Churáňů

Penzion U Churáňů, penzion, ubytování – V nadmořské výšce 1100 m. nad mořem, v malebné krajině Šumavského národního parku, naleznete ubytování v rodinném penzionu U Churáňů. Zveme Vás do naší nádherně zrekonstruované chalupy původem ze 17. století.

Načítání trvalo 4.9937 sekund.