+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata U Sněhuláka

Klíčová slova: Horská chata U Sněhuláka, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2011

Popis: Při rekonstrukci našeho penzionu jsme kladli důraz především na šumavskou tradici, proto je každý pokoj laděn do své barvy a má ve výbavě historickou skříň. Večer ulehnete do pravého českého kanafasu. Horská chata U Sněhuláka má přízemí a podkroví – v přízemí na vás čekají 3 pokoje, dále pak tu máme společnou kuchyňku a společenskou místnost.

Web: usnehulaka.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Strakatého koně

Penzion U Strakatého koně, penzion, ubytování – Náš penzion U Strakatého koně je vhodný pro všechny ty, kteří chtějí navštívit město Blansko. Využijte ubytování v klidném prostředí zhruba 8 km od centra města. Příjemně Vás jistě překvapí ticho a tma v nočních hodinách. Penzion U Strakatého koně nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo). Na pokojích je k dispozici LCD televizor s digitálním příjmem televizního signálu.

Penzion U Lípy

Penzion U Lípy, penzion, ubytovani – Snídaně v podobě švédských stolů v prostorné jídelně. Jídelna slouží jako společenská místnost (TV, gramofon, CD přehrávač, video, internet, knihovnička, stolní hry), výčep a kuchyňka. K dispozici je terasa s možnost grilování a posezení u ohýnku, stolní tenis, šipky, petang. V areálu penzionu je dostupné parkoviště pro hosty a úschovna kol a lodí. Nabízíme možnost půjčení kol, lodí, tenisových a volejbalových kurtů. Pro domácí miláčky se najde místo vždy.

Penzion U Šeniglů

Penzion U Šeniglů, penzion, ubytovani – V našich dvou penzionech máme pokoje s samostatným wc a koupelnou, s televizí , s wifi internetem, s parkováním zdarma přímo u domu, se společnou vybavenou kuchyňkou . Na náměstí máme 3 pokoje s kapacitou 12 lůžek, a na kraji Telče v novostavbě máme 4 pokoje s kapacitou 10 lůžek .

Načítání trvalo 3.0098 sekund.