+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata U Tří medvědů

Klíčová slova: horská, chata, u, tří, medvědů, krkonoše, 3, medv

E-mail: registarce-katalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2008

Popis: Horská chata U Tří medvědů se nachází v nadmořské výšce 700m.n.m., přímo v centru lyžařského střediska Černý Důl a díky své poloze je ideálním místem pro aktivní odpočinek v krásném prostředí Krkonoš.

Web: www.metrodisa.cz/utrimedvedu/

Další související informace

Michael Hotels

ubytování, hotely, Prahy, Praha, Praze, 3, 4, 10, – Michael Hotels Prague nabízí 4 hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. Společnost dále nabízí pronájem konferenčních prostor v Praze, prostory pro školení a další.

Dovolená s dětmi

dovolená s dětmi, víkendové pobyty, chata, chalupa – Nabízíme pronájem chaty na horách v lokalitě Malá Fatra na Slovensku. Komfortní zařízení s wifi, saunou, wellness a krbem. Pro návštěvníky k dispozici gril, detské hřiště, streetball a hokej. Nová dřevenice koupelnou a wc pro každý pokoj zvlášť. V blízkém okolí jízda na koni, koupání na termálním koupališti, muzea, hrady a zámky. Děti do 3 let zdarma.

Apartmány Mladé Buky

apartmány, mladé buky, krkonoše, pronájem – Pronajímáme stylové apartmány přímo u skiparku v malebné krkonošské obci Mladé Buky. Apartmány jsou moderně zařízeny, mají vlastním sociální zařízení a kuchyňku. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

Načítání trvalo 0.0687 sekund.