+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horské chaty v ČR a SR

Klíčová slova: hory, chaty, chatky, na horách, ubytování

E-mail: horskechatyinfo@nasehory.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2010

Popis: Informace o ubytování v horských chatách. Ubytování na horách v České a Slovenské republice. Kontakty přímo na horské chaty. Odkazy na online kamery, informace o aktuálním počasí. Seznam lyžarských areálů.

Web: horske-chaty.info









Další související informace

Silvestr na horách

silvestr na horách, silvestr – Silvestr na horách je pro spoustu lidá atraktivnější než silvestr ve městě, takže nepřekvapí, že je o objekty na horách na Silvestr velký zájem. A proto, chcete-li si vybírat a ne jen přebírat, je dobré objednat si objekt pro chatu, chalupu či penzion na horách co nejdříve.

Chata Fanynka, Jeseníky,

ubytování, horské chaty, Jizerské hory, – Kvalitní a levné ubytování v klidné části Jeseníků s možností pronajmutí celé chaty. V okolí je krásná příroda pro milovníky sjezdového lyžování a snowboardingu, na své si díky rozsáhlým běžeckým tratím, přijdou i běžkaři. Sjezdovka 500 m od chaty.

Chatynaslovensku.sk

Chaty na Slovensku, Chaty na Slovensku pri vode, C – Relax a trávenie voľného času, to je veda. Ak hľadáte radu alebo inšpiráciu, ako najlepšie tráviť svoj ​​voľný čas, máme pre vás stránky o chatách a chalupách. Jedná sa o jeden z najlepších spôsobov aktívneho odopčinku.

Načítání trvalo -99.94 sekund.