+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horsky hotel Babská ubyto

Klíčová slova: Horsky,hotel,Babská,ubytování,Velké,Karlovice,Vel

E-mail: Hotel-Velke-Karlovice-Babska@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2010

Popis: Horský hotel Babská se nachází v Beskydech, v údolí Velkých Karlovic. Hotel vám nabízí rekreační pobyty, víkendové pobyty, soustředění, školy v přírodě, lyžařské kurzy, semináře, školení a podobně. Po celém objektu je k dispozici Wi-Fi.

Web: www.horsky-hotel-babska-velke-karlovice.az-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Andante ubytování P

Hotel,Andante,ubytování,Praha,1,ubytovani – Hotel Andente se nachází v modernistické budově, která byla postavena v roce 1938. Od roku 1995 byla budova přestavěna na hotel a v dnešní době nabízí ubytování 5 min. od Václavského náměstí s vyšším standardem za výhodnou cenu. Hotel Andante je luxusní 3-hvězdičkový hotel poskytující převážně komfortní a klidné ubytování. Ubytování je ve 32 pokojích s možností přistýlek. Ubytovat se můžete ve standardním pokoji i komfortním apartmánu. Každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením, TV+SAT, telefonem, minibarem. V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Hotelová recepce Andante je otevřená 24 hodin denně, která poskytuje veškeré sekretářské služby jako například odeslání faxů či přístup k internetu (placené služby). Mezi další služby hotelu patří i prodej jízdenek či turistických map, průvodců, pohlednic i poštovních známek, suvenýrů a potřeb denní hygieny. Recepce Vám rovněž zprostředkuje prohlídku města či zajištění vstupenek na různá kulturní představení.

Ubytování v Ostravě

ubytování,ostrava,hotely,hotel,gastronomie,penzion – Hledáte ubytování v Ostravě a bezprostředním okolí? Pak právě zde najdete výčet nejlepších ostravských hotelů, penzionů a dalších podniků včetně informací z gastronomie.Najděte si ubytování přesně podle vašich představ

Ubytování Areál Dolinka u

Ubytování,Areál,Dolinka,ubytování,Velké,Karlovice – Ubytování Dolinka se nachází v obci Velké Karlovice (údolí Léskové) na místě zaniklé Mariánské huti. Je ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky, zimních sportů.Ubytování je k dispozici ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky s lůžkovinami. Pokoje mají vlastní sociální zařízení disponujícím WC, umyvadlem, sprchovým koutem a přípojkou na TV. Studio je obohaceno kuchyňkou a televizi.Možnost rezervace jednotek A,B,C s vlastním vstupem, kuchyňkou, sociálním zázemím v tomto členění A poskytuje 22 lůžek a 10 přistýlek, B poskytuje 9 lůžek a 2 přistýlky, C poskytuje 3 lůžka a 4 přistýlky, celkem je k dipozici 50 míst.

Načítání trvalo 0.3460 sekund.