+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horsky hotel Moravice uby

Klíčová slova: Horsky,hotel,Moravice,ubytování,Karlov,pod,Praděd

E-mail: Hotel-Karlov-Pod-Pradedem-Moravice@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Horský hotel Moravice tvoří dvě vzájemně propojené budovy - Budova A a Budova B. Celková kapacita hotelu je cca 130 lůžek. Všechny pokoje i společné prostory jsou vkusně vybaveny a sálá z nich příjemná atmosféra hor.

Web: www.horsky-hotel-moravice-karlov-pod-pradedem.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Horsky hotel Eden ubytování Jilemnice

Horsky,hotel,Eden,ubytování,Jilemnice,ubytovani – Hotel Eden disponuje kapacitou 60-ti lůžek ve dvou kategoriích ubytování. Pokoje s koupelnou jsou především využívané pro individuální pobyty. Pro početnější skupiny nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se společnými sprchami na patře

Hotel Lázeňský hotel PARK

Hotel,Lázeňský,hotel,PARK,ubytování,Poděbrady,Pod – Lázeňský hotel Park **** je relaxačním rájem, vzdáleným méně než 50 km od Prahy. Je umístněn v centrální části lázeňského parku v nádherném prostředí lázeňského města Poděbrady. Hotel představuje moderní komplex ve standardu “First class”, uvnitř kterého jsou také poskytovány veškeré terapie. Samozřejmostí je bezbarierový přístup. Lázeňský hotel nabízí ubytování v 56 dvoulůžkových pokojích, 5 apartmánech a 1 apartmánu.Restaurace Lázeňského hotelu Park nabízí celodenní stravování s možností volby mezi klasickou stravou a stravou připravenou dle zásad Ájurvédské medicíny. Snídaně jsou servírovány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem z menu či jídelního lístku.

Hotel Park Hotel ubytován

Hotel,Park,Hotel,ubytování,Bělá,pod,Pradědem,Bela – Hotel Park v Jeseníkách v obci Běla pod Pradědem nabízí hostům moderně vybavené pokoje a klidné ubytování. Budova A hostům nabízí· dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Pokoje jsou standardně vybaveny TV se satelitem.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.