+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horský hotel Neptun

Klíčová slova: hotel, ubytování, Jeseníky, lyžování, turistika

E-mail: hotel@prodos.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2012

Popis: Horský hotel Neptun poskytuje komfortní ubytování v Jeseníkách. Nabízí 60 moderně vybavených pokojů (dvoulůžkové i apartmány). Na hosty čeká příjemná atmosféra, výborná kuchyně a celá řada možností aktivního odpočinku a relaxace (sauna, tělocvična, osvětlená sjezdovka, venkovní bazén…). Okolí hotelu nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, sjezdové i běžecké lyžování, snowboarding, ale i pro odpočinek a poznávání nespočetných krás okolní přírody Jeseníků.

Web: www.hotel-neptun.cz

Další související informace

Penzión Lacek

Malá Fatra, ubytování, lyžování, turistika, hory – Krásný výhled, příjemné ubytování, v zimě výborné lyžování a v létě kvalitní túra na okolitý vrchy, to je jen část z toho co poskytuje ubytování v rodinném Penzióne Lacek, umístěným v historií opradenej dedinke Terchová.

Hotel na Jánské, Kroměříž

hotel, ubytování, kroměříž, jánská, restaurace – Nově vybudovaný Hotel na Janské Vám nabízí ubytování ve středu města Kroměříže. Součástí hotelu je restaurace. Mezi prohlídkami památek UNESCO se můžete ubytovat v hotelu nebo se občerstvit v hotelové restauraci.

Hotel Maxim ubytování Svä

Hotel, Maxim, ubytování, Svätý Jur – Hotel MAXIM svým návštěvníkům nabízí ubytování v 18 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, rádiem, telefonem a televizí se satelitním příjmem.

Načítání trvalo 0.3768 sekund.