+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horsky hotel Šámalova cha

Klíčová slova: Horsky,hotel,Šámalova,chata,ubytování,Bedřichov,B

E-mail: Hotel-Bedrichov-Samalova-Chata@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2011

Popis: Šámalova chata je výborným místem pro rodinné pobyty s dětmi v Jizerských horách. Naleznete zde trasy, které budou vyhovovat i dětem. Naleznete zde vhodné trasy na horskou cyklistiku, běžkařské výlety i pěší výlety na krásná a zajímavá místa v Jizerských horách.

Web: www.horsky-hotel-samalova-chata-bedrichov.az-ubytovani.com/

Další související informace

Horsky hotel Eden ubytování Jilemnice

Horsky,hotel,Eden,ubytování,Jilemnice,ubytovani – Hotel Eden disponuje kapacitou 60-ti lůžek ve dvou kategoriích ubytování. Pokoje s koupelnou jsou především využívané pro individuální pobyty. Pro početnější skupiny nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se společnými sprchami na patře

Horsky hotel Moravice uby

Horsky,hotel,Moravice,ubytování,Karlov,pod,Praděd – Horský hotel Moravice tvoří dvě vzájemně propojené budovy - Budova A a Budova B. Celková kapacita hotelu je cca 130 lůžek. Všechny pokoje i společné prostory jsou vkusně vybaveny a sálá z nich příjemná atmosféra hor.

Hotel u Budvaru ubytování

Hotel,u,Budvaru,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Hotel poskytuje hostům komfortní a luxusně zařízené pokoje. Rozložení pokojů je 3 jednolůžkové pokoje, 3 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Wi-Fi připojení zdarma po celém hotelu, pokoje jsou nekuřácké tak jako restaurace.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.