+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hory ubytování

Klíčová slova: hory ubytování, ubytování

E-mail: zelensky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2008

Popis: Hory ubytování. Inzertní portál - Nabídka & PoptávkaUbytování na horách a s tím související služby -------------------------------------------------------------------------------- Nabídka pro firmy - Doména www.HoryUbytovani.com je nabídnuta k prodeji, pronájmu. Více info. Horyubytovani.com

Web: www.Horyubytovani.com

Další související informace

Ubytování na Vyšehradě, p

Ubytování, ubytování Praha – Komfortní ubytování v plně vybavených apartmánech, kousek od Vyšehradu. Penzion Praha 2, rodinný hotel. Levné ubytování vyšší kategorie, klidná čtvrť, blízko do centra. Okolí: Vyšehrad, Pražský hrad, Václavské nám., turistické památky v centru Prahy. Ubytování pro jednotlivce, rodiny s dětmi, turisty.

Ubytovaní Šumava v Šumava

ubytovaní Šumava, ubytování, Šumava, zámek – Nabízíme ubytování v šesti kompletně zrekonstruovaných vilách v zámeckém parku,v blízkosti Žinkovkého rybníka. Jednotlivé vily nabízejí jednu až tři ložnice, koupelnu s WC, prostorný kuchyňský kout a moderní nábytek,takže se budete cítit jako doma.

Sport hotel v Praze

hotel, ubytování, Sport hotel, ubytování v Praze, – Sport - hotel se nachází v Praze nedaleko od centra v blízkosti metra Anděl s možností využít zdarma uzavřené parkoviště a dětské hřiště. Nabízí klientům k ubytování ve dvou kategoriích. V 1. a 2. patře Sport – hotelu v Praze se nachází tříhvězdičkový hotel, ve 3. patře jsou pokoje dvouhvězdičkového hostelu. Maximální ubytovací kapacita celého objektu je 77 osob - při tomto počtu je ubytování vhodné zejména pro studenty.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.