+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hospoda Na Statku

Klíčová slova: Hospoda Na Statku, ubytovani, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2011

Popis: Statek nyní slouží pouze účelům pohostinským a využívá k tomu všech původních budov. Stodola slouží k pořádání koncertů, divadel a slavností. Chlévy, ty jsou vinárnou, salónkem, školící místností (25 míst) i apartmánem. Areál je pokryt Wifi signálem, takže ve všech pokojích i školících místnostech je možnost Wifi připojení k internetu. K ubytování zde slouží dvou- (4 pokoje), tří- (2 pokoje) a vícelůžkové (6 pokojů) tzv. rodinné pokoje o celkové kapacitě 38 lůžek. Některé pokoje mají samostatný vchod z pavlače.

Web: pole.hotel.cz/

Další související informace

Penzion u Doležalů

Penzion u Doležalů, ubytování, penzion – Pro hosty penzionu u Doležalů je připraveno 10 lůžek v pěti pohodlných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven TV, sprchou, umyvadlem a WC. Snídaně se podává až na pokoj. Hosté Penzionu u Doležalů jistě ocení zajímavé i přitažlivé okolí Brna, zvláště pak Moravský kras, Mohyla míru a zámek Slavkov, či folklórní slavnosti s ochutnávkou vín.

Penzion Na Chalupě

Penzion Na Chalupě, ubytování, penzion – Ubytování v chapupářském stylu v Poličce. Vybavenost pokojů: WC, TV, lednička, sprcha, satelit. Domácí kuchyně. Soukromí pro uzavřenou společnost: salónek pro 20 osob, restaurace pro 32 osob, celý komplex vhodný pro školení, svatby, společenské akce, možnost uschování kol v penzionu, vlastní parkoviště Hovoříme: česky a německy

Penzion V Podzámčí

Penzion V Podzámčí, ubytování, penzion – Penzion V Podzámčí se náchází ve městě Moravská Třebová. Penzion byl otevřen v roce 2004 a svým hostům nabízí 4 dvoulůžkové pokoje. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - sprchou, WC a umyvadlem s vestavěnou skříní. Dále je na pokojích k dispozici minibar s ledničkou, barevný televizor (včetně satelitního příjmu), policové a věšákové skříně.

Načítání trvalo 0.1614 sekund.