+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hospoda Na Statku

Klíčová slova: Hospoda Na Statku, ubytovani, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2011

Popis: Statek nyní slouží pouze účelům pohostinským a využívá k tomu všech původních budov. Stodola slouží k pořádání koncertů, divadel a slavností. Chlévy, ty jsou vinárnou, salónkem, školící místností (25 míst) i apartmánem. Areál je pokryt Wifi signálem, takže ve všech pokojích i školících místnostech je možnost Wifi připojení k internetu. K ubytování zde slouží dvou- (4 pokoje), tří- (2 pokoje) a vícelůžkové (6 pokojů) tzv. rodinné pokoje o celkové kapacitě 38 lůžek. Některé pokoje mají samostatný vchod z pavlače.

Web: pole.hotel.cz/

Další související informace

Penzion Na Bažině

Penzion Na Bažině, ubytování, penzion – Penzion se nachází na klidném místě napůl cesty mezi Velkou Bíteší a Náměští nad Oslavou. K dispozici jsou 2 třílůžkové pokoje a 1 dvojlůžkový. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV příjimačem. Součástí penzionu je příjemná restaurace čítající cca 35 míst, ve které si můžete vybrat z 50-ti druhů ryze českých jídel. V letních měsících můžete využít i zahrádky s možností grilování.

Ubytování Na Statku u České Skalice

penzion, pension, Na Statku, ubytování, Zlíč, – Pension Na Statku se nachází v obci Zlíč v České Skalici v pohádkovém kraji Boženy Němcové, Aloise Jiráska a bratří Čapků. Parkování je zajištěno v oploceném areálu Statku. Pension Na Statku v České Skalici leží v těsné blízkosti národní kulturní památky – Ratibořice.

Načítání trvalo 2.5791 sekund.