+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel CENTRE PRAGUE ubyt

Klíčová slova: Hostel,CENTRE,PRAGUE,ubytování,Praha,2-Nové,Město

E-mail: Hotel-Praha-Centre@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Hostel Centre Prague se nachází přímo v centru Prahy, 100 m od stanice metra. Je vhodný pro milovníky nočního života a všechny turisty hledající pohodlné a přitom klidné ubytování v samotném centru Prahy. Hostel je nově zrekonstruovaný, je zde možnost internetového připojení přes WiFi. Hostel Centre Prague nabízí ubytování ve dvou, čtyř, šesti a osmilůžkových pokojích. Celková kapacita je 64 lůžek. Skupinám nad 10 osob poskytuje hostel slevu. Ubytování je vhodné pro skupiny i jednotlivce, pro školy, sportovní družstva a rodiny. Sociální zařízení (WC a koupelna) je umístěno na chodbách. K dispozici je společná kuchyňka, pračka, lednička, společenská místnost s TV a PC s připojením na internet.

Web: www.hostel-centre-prague-praha-2.az-ubytovani.info/

Další související informace

Levné ubytování v Praze

Praha,hostel,hotel,ubytování,cestování,studenti – Levné ubytování pro nenáročné turisty a studentské skupiny v Praze na hostelech. Hostel 5 Prague - parkování zdarma,internet,prodej nápojů,terasa,vhodné pro studentské a sportovní skupiny, školní výlety - pro skupiny možnost snídaní za příplatek 60 Kč za osobu.

Penzion Hostel Akát ubytování Praha 5-Smíchov

Penzion,Hostel,Akát,ubytování,Praha,5-Smíchov,Prah – V našem pensionu a apartmánech a nově i v hostelu jsou vám k dispozici nové pokoje s vlastní koupelnou, sprchovým koutem, toaletou a TV. Každý z pokojů v penzionu lze využít jako jedno a vícelůžkový.

Hostel Kolbenka ubytování

Hostel,Kolbenka,ubytování,Praha,9,ubytovani – Hostel Kolbenka nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze 9. Plánujete služební cestu, prázdniny, nebo jen víkend v Praze, hostel Kolbenka je pro Vás ideálni pro strávení ubytování v příjemném prostředí. Ubytování V hostelu Kolbenka v Praze je nabízeno ubytování ve dvoulůžkových až pětilůžkových pokojích. V pětilůžkových pokojích je společné sociální zařízení. Na pokojích je TV, pokrytí WiFi - internet zdarma. Pevné připojení k internetu je na recepci.

Načítání trvalo 0.0643 sekund.