+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Kolbenka ubytování

Klíčová slova: Hostel,Kolbenka,ubytování,Praha,9,ubytovani

E-mail: Hotel-Praha-Kolbenka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2011

Popis: Hostel Kolbenka nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze 9. Plánujete služební cestu, prázdniny, nebo jen víkend v Praze, hostel Kolbenka je pro Vás ideálni pro strávení ubytování v příjemném prostředí. Ubytování V hostelu Kolbenka v Praze je nabízeno ubytování ve dvoulůžkových až pětilůžkových pokojích. V pětilůžkových pokojích je společné sociální zařízení. Na pokojích je TV, pokrytí WiFi - internet zdarma. Pevné připojení k internetu je na recepci.

Web: www.hostel-kolbenka.cr-ubytovani.com/Praha-9.htm

Další související informace

Penzion Ivanka ubytování Praha 9

Penzion,Ivanka,ubytování,Praha,9,ubytovani – Penzion Ivanka nabízí čtyři útulné pokoje s toaletou a moderně zažízenou sprchou. Každý pokoj má k dispozici přistýlku. Pokoje penzionu jsou velmi vkusně vybavené, do výbavy je zahrnuta TV s 300 programy, rádiem a vlastním sociálním zařízením.

Penzion Hostel Akát ubytování Praha 5-Smíchov

Penzion,Hostel,Akát,ubytování,Praha,5-Smíchov,Prah – V našem pensionu a apartmánech a nově i v hostelu jsou vám k dispozici nové pokoje s vlastní koupelnou, sprchovým koutem, toaletou a TV. Každý z pokojů v penzionu lze využít jako jedno a vícelůžkový.

Penzion Hostel ARTHARMONY

Penzion,Hostel,ARTHARMONY,ubytování,Praha,2,ubyto – Pension a Hostel Art Harmony, nachází v centru Prahy, 5 minut pěšky od Václavského náměstí a přesto ma přijatelné ceny. Prostředí má charakter rodinného bydlení, nikoliv jen zastávky na přespání. Hostel je nekuřácký, přátelská oáza pro kuřáky ale nechybí. Ubytování je možné i s čtyřnohými miláčky.Pension a Hostel nabízí hostům krátkodobé i dlouhodobé ubytování jednotlivcům, párům, rodinám i skupinám po celý rok. Interiér pensionu & hostelu je řešen s důrazem na pocit domáckého prostředí a originálním způsobem využívá přírodní materiály jako je dřevo, bambus a kámen. V ceně ubytování není zahrnuta snídaně, lze ji však přiobjednat na recepci. Obědy a večeře je možné zajistit v české nebo čínské restauraci hned vedle pensionu & hostelu. V jeho těsné blízkosti se nachází také prestižní pražská restaurace „Pivovarský dům" s tradiční českou kuchyní a osmi druhy piva z vlastního pivovaru umístěného přímo v restauraci. Hosté mají v této restauraci speciální slevu.Recepce je otevřena nepřetržitě a má vlastní směnárnu. Platit lze kreditními kartami i hotovostí. V recepci si hosté mohou zakoupit telefonní karty, pohlednice, suvenýry, bagety, nápoje, cigarety, drogistické zboží, lístky na městskou dopravu, známky, mapy, turistické průvodce a dárkové předměty. Též zajistí rezervaci vstupenek na různé sportovní a kulturní akce.

Načítání trvalo 0.3349 sekund.