+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Na Lesní ubytování

Klíčová slova: Hostel,Na,Lesní,ubytování,Nový,Jičín,Novy,Jicin,N

E-mail: Hostel-Novy-Jicin-Na-Lesni@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2010

Popis: K ubytování hosté mají k dispozici jedenáct 2-lůžkových pokojů, čtyři 3-lůžkový pokoje a tři 4-lůžkové pokoje. Součástí všech pokojů jsou samostatné koupelny, vybavené umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Ručníky a mýdlo jsou samozřejmostí.

Web: www.hostel-na-lesni-novy-jicin.az-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Jičín ubytování Jičín

Penzion,Jičín,ubytování,Jičín,Jicin,Jicin,ubytovan – K dispozici je 8 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s možností přistýlky, pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a TV.K dispozici je také dětská postýlka a to zdarma.Možnost relaxačních masáží a pedikůry.V suterénu Music Bar.

Hotel U krále ubytování J

Hotel,U,krále,ubytování,Jičín,Jicin,U,krale,ubyto – Nově otevřený rodinný hotel U Krále se nachází v centru pohádkového města Jičína, u Valdštejnova náměstí, kousek od zámku a Valdické brány.Hotel U Krále nabízí ubytování v prostorných více lůžkových a rodinných pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana). Ve vybavení pokojů je také telefon, sat TV, minibar, Wi-Fi internetové připojení a sejf.V hotelu je pro Vás připraveno k ubytování 11 pokojů s kapacitou 29 lůžek a 1 apartmá pro 4 osoby včetně vybavené kuchyně. Pokoje jsou dvou a třílůžkové a rodinné pokoje. Ve vybavení Internet point, k užívání společenská místnost vstupní hala s TV/SAT, ubytuje Vás a informace podá recepce. Hotel nabízí mimo ubytování také pronájem salonku pro firmy a skupiny, pro rodinné oslavy do 30 osob. Prodej suvenýrů a kancelářský servis - kopírka, fax, neomezený internet.

Penzion Na 15. poledníku

Penzion,Na,15.,poledníku,ubytování,Jindřichův,Hra – Penzion Na 15. poledníku poskytuje ubytování na solidní úrovni a nabízí své služby ve velmi přijatelných cenových relacích. K ubytování pro Vás máme připraveny dvoulůžkové a čtyřlůžkové stylově zařízené pokoje s kompletním vybavením.

Načítání trvalo 0.3752 sekund.