+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Na Lesní ubytování

Klíčová slova: Hostel,Na,Lesní,ubytování,Nový,Jičín,Novy,Jicin,N

E-mail: Hostel-Novy-Jicin-Na-Lesni@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2010

Popis: K ubytování hosté mají k dispozici jedenáct 2-lůžkových pokojů, čtyři 3-lůžkový pokoje a tři 4-lůžkové pokoje. Součástí všech pokojů jsou samostatné koupelny, vybavené umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Ručníky a mýdlo jsou samozřejmostí.

Web: www.hostel-na-lesni-novy-jicin.az-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Jičín ubytování Jičín

Penzion,Jičín,ubytování,Jičín,Jicin,Jicin,ubytovan – K dispozici je 8 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s možností přistýlky, pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a TV.K dispozici je také dětská postýlka a to zdarma.Možnost relaxačních masáží a pedikůry.V suterénu Music Bar.

Park hotel MORRIS ubytování Nový Bor

Park,hotel,MORRIS,ubytování,Nový,Bor,Novy,Bor,uby – Luxusní ubytování ve 41 pokojích.Vybavením pokojů je TV+SAT a telefon a miniobčerstvení.K dispozici je hostům restaurace Atrium, lobby bar, salonky a v letním období dvě nově otevřené venkovní terasy.

Hotel Paříž ubytování Jič

Hotel,Paříž,ubytování,Jičín,Jicin,Pariz,ubytovani – V hotelu Paříž je 80 lůžek k ubytování ve 35 pokojích. Jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a apartmány pro 3, 4 nebo 5 osob. Nabízíme 16 nových dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové a dva apartmány.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.