+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Na Lesní ubytování

Klíčová slova: Hostel,Na,Lesní,ubytování,Nový,Jičín,Novy,Jicin,N

E-mail: Hostel-Novy-Jicin-Na-Lesni@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2010

Popis: K ubytování hosté mají k dispozici jedenáct 2-lůžkových pokojů, čtyři 3-lůžkový pokoje a tři 4-lůžkové pokoje. Součástí všech pokojů jsou samostatné koupelny, vybavené umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Ručníky a mýdlo jsou samozřejmostí.

Web: www.hostel-na-lesni-novy-jicin.az-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Nový Svět ubytování Rybniště

Hotel,Nový,Svět,ubytování,Rybniště,Rybniste,Novy,S – Hotel Nový Svět poskytuje pohodlné ubytováni v 9 stylově a moderně zařízených pokojích. Každý z pokojů ma svoje vlastní sociální zařízení a to toaletu a pprostorný sprchový kout, televizor se satelitním příjmačem.

Penzion Jičín ubytování Jičín

Penzion,Jičín,ubytování,Jičín,Jicin,Jicin,ubytovan – K dispozici je 8 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s možností přistýlky, pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a TV.K dispozici je také dětská postýlka a to zdarma.Možnost relaxačních masáží a pedikůry.V suterénu Music Bar.

Apartmán Milena ubytování

Apartmán,Milena,ubytování,Jičín,Jicin,ubytovani – Apartmán Milena v Jičíne se nachází v I. patře rodinného domku ve vilové čtvrti s vlastním vchodem, pozemkem a verandou. Kapacita - 5 lůžek + 1 dětská postýlka. V apartmánu jsou 2 ložnice, 1 obývací pokoj, kuchyň, chodba, WC, koupelna, balkón, veranda. Venku je zahradní nábytek, možnost grilování. Apartmán Milena v Jičíně je obsazován jednou rodinou. Vždy je k užívání celá plocha apartmánu i při obsazení 1 osobou.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.