+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel OZ Apartment Hotels Praha ubytování Praha 1

Klíčová slova: Hostel,OZ,Apartment,Hotels,Praha,ubytování,Praha,1

E-mail: Pension-Praha-Oz-Apartment@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2009

Popis: Pro mladé nebo nenáročné cestující jsou smíšené dormitory za 13,- Euro za den. Tyto pokoje mají 7 nebo 8 lůžek, jsou pěkné, levné a umožní hostům nejen poznat nové přátele ale i zároveň vidět krásy Prahy.

Web: www.oz-apartment-hotels.v-hotel.net/Praha.htm

Další související informace

F 2 hostel Praha

Praha,ubytování,hostel,apartmá,ubytovna,studenti,, – Nabízíme levné ubytování formou hostelu přímo v centru Prahy. Vždy pro 2 pokoje společné soc. zařízení a malá kuchyňka. Možnost pronájmu celého apartmá pro 8 osob - 2 pokojový byt ( 3+5lůžek),vlastní kuchyň,WC s koupelnou,5 minut od Václavského nám. Vhodné pro nenáročné turisty a skupiny studentů.

Hostel Kolbenka ubytování

Hostel,Kolbenka,ubytování,Praha,9,ubytovani – Hostel Kolbenka nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze 9. Plánujete služební cestu, prázdniny, nebo jen víkend v Praze, hostel Kolbenka je pro Vás ideálni pro strávení ubytování v příjemném prostředí. Ubytování V hostelu Kolbenka v Praze je nabízeno ubytování ve dvoulůžkových až pětilůžkových pokojích. V pětilůžkových pokojích je společné sociální zařízení. Na pokojích je TV, pokrytí WiFi - internet zdarma. Pevné připojení k internetu je na recepci.

Načítání trvalo 0.3888 sekund.