+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Praha 1

Klíčová slova: Hostel Praha 1, ubytování Praha 1, levné ubytování

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2011

Popis: Hostel Praha 1: levné ubytování, hostel. Hostel v centru Prahy, osobní a útulná atmosféra hostelu, pohodí za výhodné cenové podmínky. Levné ubytování pro české, slovenské turisty, kteří chtějí bydlet v centru Prahy. Levné ubytování krátkodobé i dlouhodobé poskytuje hostel v luxusních prostorách pro školy i skupiny turistů, sdílené i privátní pokoje.

Web: hostel-p1.blgz.cz

Další související informace

Sokolovna ubytovna Plzeň

ubytovna Plzeň, ubytování Plzeň, levné ubytování – Sokolovna centrum nabízí levné ubytování pro zaměstnance i mladé turisty. Ubytovna se nachází v klidné části Plzně v dosahu MHD, s možností parkování přímo v objektu. V blízkosti je hřiště, bazén, ice park a sportovní centrum. Součástí je restaurace s teplou kuchyní po celý den za velmi příznivé ceny.

Pension Čížkovec

Pension Čížkovec, penzion, ubytovani – Penzion Čížkovec se nachází v CHKO Blanský Les a nabízí ubytování v jednolůžkových až třílůžkových pokojích. Všechny typy pokojů mají samostatnou sprchu a toaletou, dále je v penzionu velká společná jídlena s kuchyňským koutem. Na dvoře penzionu je bazén (8x3 metrů), sotlní tenis a travnaté volejbalové hřiště. Z penzionu lze zajistit také jízdu na koni či zarezervovat tenisové kurty, které jsou ve vzdálenosti 1 km od penzionu. Příjemný večer lze strávit posezením u ohniště hned vedle bazénu.

Levné ubytování Brno, uby

ubytování, levné ubytování, brno – Kvalitní a levné ubytování v Brně. Náš nový penzion a ubytovnu najdete v centrum Brna, Tkalcovská 16. V blízkosti je MHD i nákupní centra. Zajišťujeme kvalitní ubytování v Brně za dostupné ceny.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.