+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Praha 1

Klíčová slova: Hostel Praha 1, ubytování Praha 1, levné ubytování

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2011

Popis: Hostel Praha 1: levné ubytování, hostel. Hostel v centru Prahy, osobní a útulná atmosféra hostelu, pohodí za výhodné cenové podmínky. Levné ubytování pro české, slovenské turisty, kteří chtějí bydlet v centru Prahy. Levné ubytování krátkodobé i dlouhodobé poskytuje hostel v luxusních prostorách pro školy i skupiny turistů, sdílené i privátní pokoje.

Web: hostel-p1.blgz.cz

Další související informace

Levné ubytování

dovolená v čechách, levné ubytovaní, penziony – Tento katalog chat a chalup k pronajmutí, penzionů, kempů, ubytoven, apartmánů, hotelů, ubytoven a lázní České Republiky je rozdělené do jednotlivých krajů, okresů nebo turistických oblastí. V různých kategoriích naleznete kempy u vody, chaty a chalupy k pronajmutí, turistické ubytovny, ubytování v soukromí, ubytování na horách nebo u vody, ubytování na venkově i na farmách, které poskytují ubytování u koní až po velké či rodinné penziony a hotely. U každého typu ubytování jsou uvedeny další podrobnosti - zajímavosti v okolí, další možnosti ubytování v okolí, ceny ubytování a sezónní slevy na ubytování, možnosti kulturního vyžití apod.

Levné ubytování

Ubytování Beskydy, levné ubytování, penzion, – Ubytování Beskydy, to je levné ubytování ve stylovém penzionu Koliba – Juřena, na rozhraní Frenštátu p/R a malebné obce Trojanovice v Beskydech. Pochutnejte si u nás na tradičních valašských grilovaných specialitách.

Penzion Beroun

Ubytování Beroun, levné ubytování, penzion Beroun – Nabízíme ubytování v 2 lůžkovém apartmánu s možností přistýlky. Sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo), kuchyňský kout (el. vařič, rychlovarná konvice, chladnička, nádobí). Možnost bezdrátového připojení k internetu WIFI. Naleznete nás na okraji města Beroun. Možnost procházek do přírody. V blízkosti rozhledna na Dědu. Apartmán je nekuřácký a nejsou povolena domácí zvířata.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.