+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Praha 1

Klíčová slova: Hostel Praha 1, ubytování Praha 1, levné ubytování

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2011

Popis: Hostel Praha 1: levné ubytování, hostel. Hostel v centru Prahy, osobní a útulná atmosféra hostelu, pohodí za výhodné cenové podmínky. Levné ubytování pro české, slovenské turisty, kteří chtějí bydlet v centru Prahy. Levné ubytování krátkodobé i dlouhodobé poskytuje hostel v luxusních prostorách pro školy i skupiny turistů, sdílené i privátní pokoje.

Web: hostel-p1.blgz.cz

Další související informace

Sokolovna ubytovna Plzeň

ubytovna Plzeň, ubytování Plzeň, levné ubytování – Sokolovna centrum nabízí levné ubytování pro zaměstnance i mladé turisty. Ubytovna se nachází v klidné části Plzně v dosahu MHD, s možností parkování přímo v objektu. V blízkosti je hřiště, bazén, ice park a sportovní centrum. Součástí je restaurace s teplou kuchyní po celý den za velmi příznivé ceny.

Katalog ubytování

ubytování, penzion, hotel, sleva, levné ubytování – Katalog levného ubytování penzionů a hotelů ČR s přímými kontakty na majitele ubytování v cenově dostupných hotelích a penzionech. Hotely a penziony s ubytováním se slevou a s ubytováním na last minute.

Penzion Beroun

Ubytování Beroun, levné ubytování, penzion Beroun – Nabízíme ubytování v 2 lůžkovém apartmánu s možností přistýlky. Sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo), kuchyňský kout (el. vařič, rychlovarná konvice, chladnička, nádobí). Možnost bezdrátového připojení k internetu WIFI. Naleznete nás na okraji města Beroun. Možnost procházek do přírody. V blízkosti rozhledna na Dědu. Apartmán je nekuřácký a nejsou povolena domácí zvířata.

Načítání trvalo 0.3286 sekund.