+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Praha 1

Klíčová slova: Hostel Praha 1, ubytování Praha 1, levné ubytování

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2011

Popis: Hostel Praha 1: levné ubytování, hostel. Hostel v centru Prahy, osobní a útulná atmosféra hostelu, pohodí za výhodné cenové podmínky. Levné ubytování pro české, slovenské turisty, kteří chtějí bydlet v centru Prahy. Levné ubytování krátkodobé i dlouhodobé poskytuje hostel v luxusních prostorách pro školy i skupiny turistů, sdílené i privátní pokoje.

Web: hostel-p1.blgz.cz

Další související informace

Ubytování Na Statku - Frý

ubytování, levné ubytování – Nabízíme kvalitní a levné ubytování po celý rok. Najdete nás v obci Žabeň, asi 7km od Frýdku-Místku, 10km od Ostravy, v rekonstruované části statku. K dispozici jsou 4 nové podkrovní ložnice (11 lůžek), 1x WC, 1x WC s koupelnou a vybavenou kuchyní. Pokoje jsou zařízené stylovým nábytkem z masívu borovice, plovoucími podlahami, přípojkami na internet a TV. Ubytování je vhodné především pro pracovníky firem, kteří přijíždějí za pracovními povinnostmi do Ostravy, Frýdku-Místku, Paskova a okolí.

Ubytovna Ostrava

ubytování, levné ubytování, Ostrava, ubytovna – Ubytovna Ostrava Martinov nabízí levné ubytování v Ostravě v 1 - 3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením na patře. Pro náročnější zákazníky nabízíme ubytování v nově rekonstruovaných apartmánech.

Ubytování Český ráj

Ubytování Český ráj, levné ubytování, ubytování v – Chcete ubytovat v Českém ráji? Nabízíme Vám kvalitní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením až po pětilůžkový apartmán. Ubytování je vhodné jak pro páry tak pro rodiny s dětmi.

Načítání trvalo 0.0868 sekund.