+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Třeboň

Klíčová slova: ubytování, Třeboň, Třeboňsko, hostel, ubytovna,

E-mail: levneubytovanitrebon@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2014

Popis: Nabízíme levné ubytování v Třeboni v turistických ubytovnách ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Nejlevnější ubytování v Třeboni za 230 Kč. . Ideální pro větší skupiny osob pro soustředění, k dispozici sportoviště.

Web: www.levneubytovanitrebon.cz

Další související informace

penzion Švihák lázeňský

ubytovani,losiny,Švihák,penzion, – Penzion Švihák lázeňský nabízí ubytování v obci Velké Losiny blízko lyžařských středisek Kouty nad Desnou a Přemyslov. Jeseníky nabízí i mnoho bežkařských tratí, peší cesty a cyklo trasy. Ubytování je v 2, 3, 4 a 6 lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Větší pokoje mají i 2 místnosti. Dětský koutek ve společenské místnosti společně s velkou zahradou a mnoha doplňky je připraven pro rodiny s dětmi.

Penzion Nad Vodopády ubyt

Penzion,Nad,Vodopády,ubytování,Horní,Město,Horni, – Penzion Nad vodopády nabízí prožití dovolené uprostřed malebné přírody s možností celé řady aktivit. Hosté se mohou ubytovat (využít vlastního parkoviště) a dobře se najíst, ale také si zahrát tenis, volejbal nebo kulečník. I děti si v penzionu Nad Vodopády přijdou na své a to díky dětskému hřišti, v létě vyhřátému bazénu a mnoho dalšího. Penzion Nad vodopády v Rešově najdete na okraji obce, v sousedství národní přírodní památky Rešovské vodopády v oblasti Nízkého Jeseníku.

Penzion V Podzámčí ubytov

Penzion,V,Podzámčí,ubytování,Litomyšl,Litomysl,V, – Penzion V Podzámčí Litomyšl poskytuje k ubytování dvoulůžkové, třílůžkové a rodinné apartmány. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením- sprchou, WC a umyvadlem. Dále je na pokojích k dispozici minibar, barevný televizor (včetně satelitního příjmu), psací stůl či konferenční stolek.

Načítání trvalo 0.4168 sekund.