+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Třeboň

Klíčová slova: ubytování, Třeboň, Třeboňsko, hostel, ubytovna,

E-mail: levneubytovanitrebon@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2014

Popis: Nabízíme levné ubytování v Třeboni v turistických ubytovnách ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Nejlevnější ubytování v Třeboni za 230 Kč. . Ideální pro větší skupiny osob pro soustředění, k dispozici sportoviště.

Web: www.levneubytovanitrebon.cz

Další související informace

Hotel Aura ubytování Praha 9 - Čakovice

Hotel,Aura,ubytování,Praha,9,-,Čakovice,Praha,9,-, – Hotel Aura disponuje celkem 49 moderně zařízenými pokoji. Rozděleny jsou na jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánů. Všechny pokoje mají ve výbavě vlastní sociální zařízení v podobě toalety a sprchy, přímou telefonní linku,

Hotel Poutní Hotel Křemeš

Hotel,Poutní,Hotel,Křemešník,ubytování,Pelhřimov, – Poutní Hotel Křemešník se nachází v ideálním poklidném prostředí a je situován v překrásné přírodě západní části kraje Vysočina, 9 km od města Pelhřimov, cca 24 km od dálnice D1 ( exit Humpolec ). Široké okolí, které je protkáno sítí turistických a cyklistických tras, nabízí možnost zajímavých výletů, ať už za poznáváním či zábavou. Hotel má k dispozici jeden jednolůžkový a 15 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc ) a možností přistýlky. Pokoje jsou dále vybaveny tv (sat ), telefonem, minibarem a cd přehrávačem. V hotelové restauraci s barem Vás jistě mile překvapí rozmanitý sortiment vybraných specialit brilantní české i evropské kuchyně. Restaurace je schopna svojí kapacitou najednou uspokojit 65 osob, samostatně odděleným salonkem pak osob 55.

Penzion Třeboň Fantazie

ubytování, penzion, Třeboň, Třeboňsko, Jižní Čechy – Stylový penzion Fantazie v jižních Čechách nabízí poctivé ubytování se snídaní za rozumnou cenu, jen 4 km od centra města Třeboň. Okolí penzionu obklopuje velká zahrada s pergolou, k dispozici velká terasa, WiFi, parkování.

Načítání trvalo 0.3402 sekund.