+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Trim ubytování Pardubice

Klíčová slova: Hostel,Trim,ubytování,Pardubice,ubytovani

E-mail: Hotel-Pardubice-Trim@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2009

Popis: Hotel Trim nabízí ubytování v různých kategoriích. Méně náročným klientům a skupinám nabízí hotel Trim ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích bez televize. Hotel Trim nabízí možnost stravování v restauraci.

Web: www.hostel-trim.cs-ubytovani.info/Pardubice.htm

Další související informace

Hostel OZ Apartment Hotels Praha ubytování Praha 1

Hostel,OZ,Apartment,Hotels,Praha,ubytování,Praha,1 – Pro mladé nebo nenáročné cestující jsou smíšené dormitory za 13,- Euro za den. Tyto pokoje mají 7 nebo 8 lůžek, jsou pěkné, levné a umožní hostům nejen poznat nové přátele ale i zároveň vidět krásy Prahy.

Penzion Pardubice ubytová

Penzion,Pardubice,ubytování,Pardubice,ubytovani – Plně automatizovaný tříhvězdičkový penzion jediný tohoto typu v České republice. Penzion Pardubice s kapacitou 70 lůžek najdete 2km od Univerzity Pardubice nebo 500m od sportovního a relaxačního zařízení H-centrum. Celé zařízení funguje na bázi čipových karet, které vydává automat ve vestibulu penzionu.

Hotel Lázeňský hotel RADI

Hotel,Lázeňský,hotel,RADIUM,PALACE,ubytování,Jách – Lázeňský hotel Radium palace se nachází v Lázních Jáchymov, prvních radonových lázních na světě. Hotel poskytuje klientům komplexní lázeňskou péči, tedy léčení, ubytování a stravování. ke stavbě Radium palace byla ve Vídni v roce 1910 založena akciová společnost, tvořená významnými osobnostmi, v jejichž čele stál hrabě Ernst Sylva Tarrouca. Stavbou byl pověřen známý vídeňský architekt Burian. Tento neoklasicistní hotelový palác, vybavený veškerým luxusem své doby, byl dostavěn v roce 1912 a patřil k tomu nejlepšímu, co tehdejší Evropa mohla v oblasti lázeňství nabídnout. Celková rekonstrukce a modernizace objektu v letech 1996 - 1997 zvýšila komfort poskytovaných služeb a současně citlivě zachovala osobitý historický ráz této impozantní budovy. Interiéry s původními architektonickými detaily a stylovými mramorovými obklady uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.