+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel V Podpalubí

Klíčová slova: levné,ubytování,české budějovice,hostel,ubytovna

E-mail: hostelvpodpalubi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2012

Popis: Levné ubytování České Budějovice Hostel V Podpalubí nabízí levné ubytování s celkovou ubytovací kapacitou 10 osob. Kromě kompletně zařízených pokojů s televizí a ledničkou je v hostelu také vybavaná kuchyně, oddělené dámské a pánské sprchy a WC. Parkovat mohou hosté zdarma ve dvoře hostelu, zdarma je také wifi připojení na internet, zapůjčení povlečení a pračka. Cena ubytování již od 119Kč za noc a osobu. Hospoda v přízemí, slouží zároveň jako recepce a je otevřena každý den od 13.00 do 23.00. Kromě výborného piva (Gambrinus, Svijany )u nás najdete šipky, fotbálek, projekci. Salónek v zadní části hospody pojme zhruba 30 osob a je vhodný k pořádání soukromých večírků a oslav. Celková kapacita hospody je cca 50 osob.

Web: www.hostelvpodpalubi.cz

Další související informace

Penzion Hostel Akát ubytování Praha 5-Smíchov

Penzion,Hostel,Akát,ubytování,Praha,5-Smíchov,Prah – V našem pensionu a apartmánech a nově i v hostelu jsou vám k dispozici nové pokoje s vlastní koupelnou, sprchovým koutem, toaletou a TV. Každý z pokojů v penzionu lze využít jako jedno a vícelůžkový.

Levné ubytování Ostrava

Levné,ubytovaní,Ostrava – Levné a kvalitní ubytování v centru Ostravy. Náš Penzion je na úrovni 3-4 hvězdičkového hotelu.Sídlíme 1 minutu chůze od Stodolní ulice.Naše pokoje jsou situovány tak aby nebyl nikdo ze zákazníků po celou dobu pobytu rušen. Restaurace se nachází v našem v komplexu.

Itálie ubytování v soukro

italie,ubytovani,soukromi,v,levne – Dovolená v Itálii s ubytování v soukromí. Informace o možnostech tohoto ubytování, rady pro koho může být vhodné, informace o Itálii, vybraných letoviscích a turisticky oblíbených místech v Itálii a okolí.

Načítání trvalo 0.0811 sekund.