+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel V Podpalubí

Klíčová slova: levné,ubytování,české budějovice,hostel,ubytovna

E-mail: hostelvpodpalubi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2012

Popis: Levné ubytování České Budějovice Hostel V Podpalubí nabízí levné ubytování s celkovou ubytovací kapacitou 10 osob. Kromě kompletně zařízených pokojů s televizí a ledničkou je v hostelu také vybavaná kuchyně, oddělené dámské a pánské sprchy a WC. Parkovat mohou hosté zdarma ve dvoře hostelu, zdarma je také wifi připojení na internet, zapůjčení povlečení a pračka. Cena ubytování již od 119Kč za noc a osobu. Hospoda v přízemí, slouží zároveň jako recepce a je otevřena každý den od 13.00 do 23.00. Kromě výborného piva (Gambrinus, Svijany )u nás najdete šipky, fotbálek, projekci. Salónek v zadní části hospody pojme zhruba 30 osob a je vhodný k pořádání soukromých večírků a oslav. Celková kapacita hospody je cca 50 osob.

Web: www.hostelvpodpalubi.cz

Další související informace

F 2 hostel Praha

Praha,ubytování,hostel,apartmá,ubytovna,studenti,, – Nabízíme levné ubytování formou hostelu přímo v centru Prahy. Vždy pro 2 pokoje společné soc. zařízení a malá kuchyňka. Možnost pronájmu celého apartmá pro 8 osob - 2 pokojový byt ( 3+5lůžek),vlastní kuchyň,WC s koupelnou,5 minut od Václavského nám. Vhodné pro nenáročné turisty a skupiny studentů.

Levné ubytování v Praze

Praha,hostel,hotel,ubytování,cestování,studenti – Levné ubytování pro nenáročné turisty a studentské skupiny v Praze na hostelech. Hostel 5 Prague - parkování zdarma,internet,prodej nápojů,terasa,vhodné pro studentské a sportovní skupiny, školní výlety - pro skupiny možnost snídaní za příplatek 60 Kč za osobu.

Bokova chata

ubytování,Nové Hutě,Šumava,lyže,cyklistika,levně, – Nabízím ubytování s celoročním provozem nedaleko obce Nové Hutě na Šumavě.Svojí polohou je určena spíše pro hosty, kteří hledají klid a pohodu po sportovním vyžití.Stravování je zajištěno přímo v objektu se zaměřením na zdravou výživu.

Načítání trvalo 0.3297 sekund.