+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostinec Penzion Lhotka

Klíčová slova: Hostinec Penzion Lhotka

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2011

Popis: Vítáme Vás v nově zrekonstruovaném Penzionu Lhotka, jehož historie se datuje až do roku 1920. Součástí penzionu je známý Hostinec Lhotka, podnik v bavorském stylu, nabízející teplou kuchyni po celý den, v pracovních dnech také polední obědové menu, každé úterý grilované kolena tak, jak se baští v Bavorsku. V Penziónu Lhotka nabízíme 8 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek, celková kapacita je 23 lůžek.

Web: hostinec-penzion-lhotka.hotel.cz/

Další související informace

Penzion V kapli

Penzion V kapli – Penzion se nachází v historické budově bývalé kaple sv. Markéty, která byla součástí Cisterciáckého kláštera, dnešního Zámku Žďáru. Apartmány se nachází v prvním patře. Najdete zde kromě běžného zázemí také koupelnu s rohovou vanou. V apartmá je atypicky řešená manželská postel, která je z části situována do prostoru bývalého kruhového schodiště na kostelní kůr. V případě potřeby je možno v pokoji připravit dvě přistýlky nebo dětskou postýlku. V ambitu s oblým stropem se nachází obývací prostor se sedačkou a televize se satelitem. Součástí apartmá je kuchyňský koutek s ledničkou vybaven pro příležitostné vaření. K dispozici vám také je mini-bar, WiFi.

Penzion Pod Panským vrche

Penzion Pod Panským vrchem, penzion, ubytování – Ubytování je poskytováno ve čtyřech dvou až čtyřlůžkových pokojíc se sprchovým koutem a WC s možností přistýlky.Pokoje o rozměrech cca 35m2 zajišťují komfortní ubytování i při dlouhodobých lázeňských pobytech. Jsou vybaveny všemi standardními prvky včetně kuchyňské linky umožňující vaření. Kuchyňská linka je vybavena lednicí se základními potravinami ( máslo,sýr, šunka, vejce, marmeláda a nápoji -alkoholické i nealkoholické), vařičem, rychlovarnou konvicí, a nádobím včetně hrnců.

Hostinec Katapult

Hostinec Katapult – Hostinec Katapult zve všechny milovníky dobrého jídla a pití, do svého příjemného prostoru, kde mohou strávit nezapomenutelný večer. Těšíme se na vaši návštěvu u nás. Hostinec Katapult zve všechny milovníky dobrého jídla a pití, do svého příjemného prostoru, kde mohou strávit nezapomenutelný večer. Těšíme se na vaši návštěvu u nás.

Načítání trvalo 2.0331 sekund.