+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel - Ubytování - Tepli

Klíčová slova: hotel Teplice, ubytování Teplice

E-mail: check@rosettedesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2009

Popis: Tříhvězdičkový hotel Zlatý kříž v centru Teplic. Součástí je i příjemná restaurace s širokou nabídkou pokrmů. V letních teplých dnech se několika kroky lze přemístit i na krytou zahradní terasu, s níž sousedí prostory pro zaparkování Vašeho vozu, který tak máte neustále na očích. Celému venkovnímu prostoru restaurace vévodí obrovský v noci podsvícený kříž, který dává zahradě své osobité kouzlo.Pokud máte v plánu navštívit naši restauraci v hojnějším počtu, nebo jednoduše chcete mít jistotu, že vždy bude kam se posadit, můžete také využít telefonické rezervace.

Web: www.zlatykriz.com/hotel_ubytovani_teplice.html

Další související informace

Hotel Praha 9 - Levné uby

hotel praha 9,hotel v praze 9,levné ubytování – Hotel Praha 9 poblíž výstaviště PVA Letňatny i 02 arény ve Vysočanech. Nabízí levné ubytování v Praze. Dvoulůžkové pokoje i apartmány v Praze 9. Levné firemní ubytování. Zdarma parkování, internet. Hotel je v blízkosti D8.Vhodný k firemnímu školení.

Orea Hotel Špičák

Orea Hotel Špičák, hotel, ubytovani – OREA Hotel Špičák je umístěn na jižním svahu vrchu Pancíře v nadmořské výšce 1 060 m v Chráněné krajinné oblasti Šumava. Překrásné a klidné prostředí, spolu s vybavením hotelu Vám umožní strávit zde ideální rodinnou dovolenou.

Načítání trvalo 2.2708 sekund.