+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel A PODLESÍ

Klíčová slova: Hotel A PODLESÍ

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2010

Popis: Hotel A Podlesí se nalézá v klidné části moravské metropole Brna - v Kohoutovicích, nedaleko areálu Brněnského výstaviště. Našim hostům nabízíme ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, kabelovou TV a s možností vysokorychlostního připojení k internetu. Pro rodiny s dětmi nebo menší uzavřené společnosti se výborně hodí naše malé apartmá, což jsou dva dvoulůžkové pokoje propojené samostatnou chodbičkou.

Web: podlesi.hotel.cz/

Další související informace

Zakázkové krejčovství

šití.oděvy,dámský a pánský krejčovství,kojenecký – Nabízíme šití kojeneckého,dětského,dámského a pánského oděvu.Zhotovení oděvů podle přání zákazníka.Modelace střihů,poradenství.Nejmodernější návrhy .Nejnižší ceny v Brně. Výroba a prodej kojeneckého textilu.

Hostinský pivovar a hotel Excelent v Rýmařově

Hostinský pivovar a hotel Excelent,ubytování v – Nachází se v malebném podhůří Jeseníků v blízkosti historického jádra města Rýmařov (cca 10 tis. ob.). Nevšedním zážitkem pro návštěvníky je stylová restaurace s výbornou domácí kuchyní, v jejichž prostorách se nachází minipivovar.Hotel nabízí kapacitu 38 lůžek + 4 přístýlky – 2 apartmány, 2 rodinné pokoje, 10 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, TV-SAT, rádiem, telefonem s přímou volbou, trezorem a některé i terasou. Samozřejmostí je možnost ubytování s domácími mazlíčky.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.