+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel a restaurace Koníče

Klíčová slova: Hotel,a,restaurace,Koníček,ubytování,Uherské,Hrad

E-mail: Hotel-Uherske-Hradiste-Konicek@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: Hotel a restaurace Koníček se nachází v klidné části královského města Uherské Hradiště, v bohatém kraji na březích řeky Moravy, lemovaném od západu pohořím Chřiby a od východu Bílými Karpaty. Mařatice je místo s bohatou vinařskou tradicí s malebnými uličkami s barokními měšťanskými sklepy, které jako stuha lemují vinohrady.

Web: www.hotel-konicek-uherske-hradiste.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Nautico ubytování Most

Hotel,Nautico,ubytování,Most,ubytovani – Ubytování je v několika jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích nebo v apartmá. Celková kapacita je 25 lůžek ve 12 pokojích, možnost přistýlky a 4 lůžka v apartmá. Hotel,Nautico,ubytování,Most,ubytovani

Ubytování Uherské Hradišt

Ubytování,Uherské,Hradiště,ubytování,Uherské,Hrad – Ubytování Uherské Hradiště nabízí levné, ale kvalitní ubytování pro jednotlivce, skupiny, rodiče s dětmi, ale i náročnou klientelu. Hosté se mohou ubytovat přímo v centru Uherského Hradiště, nebo na okraji města, kde zapomenou na rušný shon centra města.Všechny pokoje jsou moderně vybaveny a moderně zařízeny. Na pokojích hosté naleznoutelevizi, část má internetovou přípojku, vlastní sociální zařízení, ale k dispozici jsou i pokoje s vířivou vanou. Hosté ocení kreativitu při které pokoje byli stavěny a rekonstruovány. Celková ubytovací kapacita Uherského Hradiště lůžek je 300 a jsou rozděleny do dvoulůžkových pokojů, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů.K dispozici je několik útulně zařízených restaurací, které poskytují tradiční české recepty, ale i světové speciality. Příjemný personál tomu všemu dodá skvělou atmosféru, a hosté si tak budou moct vychutnat ničím nerušenou dovolenou.

Hotel Haštal Prague Old T

Hotel,Haštal,Prague,Old,Town,ubytování,Praha,1-St – Hotel Haštal Prague Old Town se nachází v samém centru Prahy. Hotel je obklopen celou řadou historických památek, zařazených do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Hotel nabízí ubytování za rozumné ceny v 31 prostorných pokojích. Vybrat si můžete mezi kuřáckým a nekuřáckým pokojem. K dispozici jsou pokoje standardní, komfortní, exklusivní a svatební. Každý pokoj je vybaven koupelnou s WC, fénem, minibarem, klimatizací, Wi-Fi, televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou provolbou, psacím stolem a křesílky. Hotelová restauace a bar v přízemí budovy je otevřena od 11.00 do 23.00. Restaurace má kapacitu 60 míst, hoteloví hosté mají slevu 5%. V restauraci si můžete vybrat z českých i mezinárodních pokrmů. V letních měsících možnost venkovního posezení. Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného bufetu od 7.00 do 10.00 hod.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.