+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel a restaurace Koníče

Klíčová slova: Hotel,a,restaurace,Koníček,ubytování,Uherské,Hrad

E-mail: Hotel-Uherske-Hradiste-Konicek@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: Hotel a restaurace Koníček se nachází v klidné části královského města Uherské Hradiště, v bohatém kraji na březích řeky Moravy, lemovaném od západu pohořím Chřiby a od východu Bílými Karpaty. Mařatice je místo s bohatou vinařskou tradicí s malebnými uličkami s barokními měšťanskými sklepy, které jako stuha lemují vinohrady.

Web: www.hotel-konicek-uherske-hradiste.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Ubytování Uherské Hradišt

Ubytování,Uherské,Hradiště,ubytování,Uherské,Hrad – Ubytování Uherské Hradiště nabízí levné, ale kvalitní ubytování pro jednotlivce, skupiny, rodiče s dětmi, ale i náročnou klientelu. Hosté se mohou ubytovat přímo v centru Uherského Hradiště, nebo na okraji města, kde zapomenou na rušný shon centra města.Všechny pokoje jsou moderně vybaveny a moderně zařízeny. Na pokojích hosté naleznoutelevizi, část má internetovou přípojku, vlastní sociální zařízení, ale k dispozici jsou i pokoje s vířivou vanou. Hosté ocení kreativitu při které pokoje byli stavěny a rekonstruovány. Celková ubytovací kapacita Uherského Hradiště lůžek je 300 a jsou rozděleny do dvoulůžkových pokojů, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů.K dispozici je několik útulně zařízených restaurací, které poskytují tradiční české recepty, ale i světové speciality. Příjemný personál tomu všemu dodá skvělou atmosféru, a hosté si tak budou moct vychutnat ničím nerušenou dovolenou.

Hotel Residence la Passio

Hotel,Residence,la,Passionaria,ubytování,Mariánsk – Residence la Passionaria leží v klidné části Mariánských lázní, 5 minut od lázeňského centra. Zaparkovat u hotelu můžete v hlídaném uzavřeném parkovišti. Hotel je spíše rodinného typu. Ubytovat se můžete celkem v 15 zařízených apartmánech. Celková kapacita je 36 lůžek a 15 přistýlek. Apartmány jsou vybaveny Koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, kompletně zařízenou kuchyní, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, rádiem, telefonem s přímou volbou, Wi-Fi, trezorem, fénem a šatnou. Hotel hostům nabízí parafínový zábal rukou, lavatherm, inhalace,suché plynové koupele, plynové injekce a balneoterapie. Masáže: klasické, reflexní, lymfatické, thajské, horkými lávovými kameny. Procedury jsou poskytovány přímo v hotelu.

Načítání trvalo 0.0691 sekund.