+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel a Restaurace Výpřež

Klíčová slova: ubytovaní,sauna,wellness,fitness,zumba,restaurace

E-mail: info@hotel-vyprez.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2011

Popis: Nově otevřený hotel v Děčíně. Stylové pokoje, prostory pro Svatbu, Konference, Wellness - masáže, sauna, Fitness centrum, Zumba, Restaurace a krásné okolí děčínska. Toužíte po klidné dovolené nebo byste raději aktivní odpočinek? Navštivte náš hotel a nebude se vám chtít odjet. V okolí možná turistika, cyklistika, lezení ve skalách, kolečkové brusle, bazén, každý si vybere.

Web: www.hotel-vyprez.cz

Další související informace

Penzion Cafe bar- restaurace Plachý ubytování Hrušovany nad Jevišovkou

Penzion,Cafe,bar-,restaurace,Plachý,ubytování,Hru – Pro ubytování menšího počtu hostů jsou v podkroví připraveny útulné pokoje. Ubytování pro větší skupiny zajišťujeme v blízkém ubytovacím zařízení, které disponuje deseti dvoulůžkovými pokoji s příslušenstvím.

Ubytování Na Statku ubyto

Ubytování,Na,Statku,ubytování,Česká,Skalice,Ceska – Pension Na Statku nabízí ubytování v zrekonstruovaném areálu bývalého statku. Areál tvoří tři samostatně stojící budovy s okrasnou zahradou a venkovním bazénem. V budově je k dispozici pět kompletně zařízených ubytovacích jednotek.

KLIFI, spol. s r.o.

ubytování,penzion,restaurace,tělocvična,bowling – Penzion slouží pro rodinné rekreace,školy v přírodě do 1.stupně a školky v přírodě.Možnost pořádání svat. hostin,firem.školení,večírků i grilovacích akcí na objednávku.V celém objektu připojení Wifi. Penzion slouží pro rodinné rekreace,školy v přírodě do 1.stupně a školky v přírodě.Možnost pořádání svat. hostin,firem.školení,večírků i grilovacích akcí na objednávku.V celém objektu připojení Wifi.

Načítání trvalo 0.3627 sekund.