+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Achát

Klíčová slova: Hotel Achát, ubytovani, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2011

Popis: Hotel Achát najdete v malebném prostředí Jizerských hor v nadmořské výšce 700 m přímo nad horským střediskem Janov nad Nisou, v části zvané Malý Semerink. Jedná se o typický horský hotel, který prošel minulý rok kompletní rekonstrukcí a uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na ubytování, stravování a relaxaci.

Web: hotel-achat.hotel.cz/

Další související informace

Horský hotel Prometheus v Králíkách

Hotel Prometheus, Králíky, ubytování, wellness, – Horský wellness hotel PROMETHEUS je ideálním místem pro Váš odpočinek a rehabilitaci. Po celý rok Vám slouží nadstandartně vybavené WELLNESS CENTRUM s vnitřním bazénem a řadou léčivých a rehabilitačních procedur. Horský wellness hotel PROMETHEUS, ležící v krásném prostředí Kralického Sněžníku, nabízí svým hostům pohodlí a komfort ve stylově zařízených pokojích.

Hotel Zlatá štika v Pardubicích

hotel, ubytování, Hotel Zlatá štika, ubytování v – Pohodlný rodinný hotel Zlatá Štika v Pardubicích Vám poskytne domov na služební cestě, stáži, při studijním pobytu ve městě a okolí. Celková kapacita hotelu Zlatá Štika v Pardubicích je 100 lůžek. Každý z útulných pokojů hotelu Zlatá Štika V Pardubicích je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, bezplatným bezdrátovým připojením k internetu, telefonem a vysoušečem vlasů.

Načítání trvalo 2.4759 sekund.