+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Afrika ubytování Frýdek-Místek

Klíčová slova: Hotel,Afrika,ubytování,Frýdek-Místek,Frydek-Mistek

E-mail: Hotel-Frydek-Mistek-Afrika@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2010

Popis: Komfortní ubytování v africkém stylu hostům nabízí 3 jednolůžkové a 25 prostorných dvoulůžkových pokojů. Mezi vybavení pokojů patří socální zařízení, internet, LCD televizor, minibar, trezor a moderní koupelna se sprchou či vířivkou.

Web: www.hotel-afrika-frydek-mistek.az-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Atrium ubytování Li

Hotel,Atrium,ubytování,Liberec,ubytovani – Hotel Atrium nabízí ubytování pro 57 osob ve dvoulůžkových pokojích nebo apartmá s možností přistýlky. Pokoje jsou standartně vybaveny sprchovým koutem, toaletou, barevnou televizí se satelitem, rádiem, telefonem s přímou volbou a psacím stolem.

Hotel Faraon ubytování Ru

Hotel,Faraon,ubytování,Rumburk,ubytovani – Hotel nabízí 1 apartmá se 2 lůžky a 2 přistýlkami, 3 dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, 4 dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a 1 jednolůžkový pokoj s 1 přistýlkou. Televize, koupelna a WC jsou na každém pokoji.

Hotel Sun ubytování Mariá

Hotel,Sun,ubytování,Mariánské,Lázně,Marianske,Laz – Sun Hotel Mariánské Lázně nabízí svým hostům nejlepší kombinaci komfortu 4-hvězdičkového hotelu a umístění v centru města Mariánské Lázně. Hotel se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní,

Načítání trvalo 0.3196 sekund.